TELA PRONAĐENA U GOLFU: Gradištanac upucao ljubavnicu pa presudio sebi!

Beživotna tela muškarca Milana Ž. (41) iz Velikog Gradišta i Marije S. (31) koja ima prijavljeno boravište u Pančevu, pronađena su juče popodne oko 15 časova u Sterijinoj ulici u širem centru Pančeva u putničkom automobilu marke “golf”.

Foto: Screenshot Facebook

Policija utvrđuje šta se tačno dogodilo i kako je do zločina došlo. Policija je potvrdila da je reč o ženi, čiji je identitet Marija S., sa boravištem u Pančevu i muškarcu Milanu Ž., iz Velikog Gradišta.

Na oba tela nađene su prostrelne rane u predelu glave nanete vatrenim oružjem, a u automobilu je pronađen i pištolj, kalibra 7,65mm, kojim je, najverovatnije, izvršen zločin.

Tela su poslata na obdukciju, koja treba da utvrdi tačan uzrok smrti, a prema prvim nezvaničnim informacijama, sumnja se da je reč o ubistvu i samoubistvu.

Automobil u kojem se dogodila tragedija poslat je na veštačenje, kao i oružje koje je nađeno u njemu i kojim je počinjen zločin.

Navodno, Milan je u ponedeljak došao do zgrade u kojoj je živela Marija kako bi se sastao sa njom. Dovezao se svojim automobilom, koji je parkirao i ostavio na obližnjem parkingu, a potom ušao u “golf” gde ga je čekala Marija.

Sumnja se da su Marija S. i Milan Ž. bili u emotivnoj vezi. Sumnja se da su se Milan i Marija posvađali i da je on je najpre ubio nju ispalivši joj hitac u glavu, a potom na isti način presudio i sebi.

Nezvanično, Marija je poznata u Pančevu, jer njen otac ima firmu koja se bavi automobilima, dok je Milan Ž. svojevremeno radio kao vozač. Vozio je autobuse na relaciji Srbija – inostranstvo, a svojevremeno je radio i u Nemačkoj.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker