SRAMOTA: Uz jake snage policije izvršitelji hoće da isele ženu i dete iz kuće, zbog tuđeg duga! (VIDEO)

Drama u Beogradu. Uz jake snage policije, izvršitelj upravo hoće da iseljavaju iz doma u kome živi Julijanu Vasić (53) sa detetom, na ime tuđeg duga, kako ona tvrdi.

Foto: Dušan Milenković

Problem Julijane Vasić, zbog kog ostaje bez krova nad glavom, jeste taj što je kuća u kojoj sa sinom živi već 15 godina ostala registrovana na ime njene svekrve Radmile, iako de fakto pripada Julijaninom bratu.

Foto: Dušan Milenković

Iako postoji kupoprodajni ugovor u kojem se jasno vidi da je vlasnik kuće Julijanin rođeni brat, nekretnina je u katastru ostala uknjižena na prethodnu vlasnicu, njenu svekrvu Radmilu Vasić. Po tom osnovu, Radmilin davnašnji dug od 10.000 evra izvršitelji su naplatili tako što su zaplenili i prodali kuću na licitaciji.

Foto: Dušan Milenković

Sada su policija i izvršitelji došli da je iz kuće na Senjaku i isele. Istovremeno, ovde se okupilo oko 30 članova rodbine i prijatelja Vasića. kako bi sprečili da porodica ostane bez doma.

TPKNEWS/Agencije

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker