POČINJE IZBORNA TRKA: Grupa građana “Glas naroda” predala listu za izbore u Velikom Gradištu

Grupa građana “Glas naroda” iz Velikog Gradišta kao treća je predala listu za naredne lokalne izbore u Velikom Gradištu.

Foto: TPKNEWS

Listu Grupe građana “Glas naroda” je podržalo 226 građana, od 200 neophodnih, pa je Opštinska izborna komisija kao najbolje uređenu listu zvanično proglasila pod brojem 3. Na njoj su 30 kandidata za odbornike u narednom sazivu lokalnog parlamenta. Nosioc liste je Zlatko Šulović Šule.

Koalicija oko gradištanskog SNS prva je predala izbornu listu za lokalne izbore u ovoj opštini. Za njom je to učinio i lokalni SPS koji ovde samostalno izlazi na izbore.

Pre, i za vreme prikupljanja potpisa za listu Grupe građana “Glas naroda” vrešen je veliki pritisak, ucene i pretnje od strane SNS-a i SPS-a na ljude da ne daju svoje potpise. Međutim, nisu pomogla ubeđivanja, pa čak i pretnje otkazima svima koji rade u javnim službama, da podrže listu Grupe građana “Glas naroda”.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker