TO SAMO MI MOŽEMO: Srbin se u Beču parkirao nasred pešačke zone! (FOTO)

Da bahatosti srpskih vozača nema kraja, pa i u evropskim gradovima krše saobraćajne propise ne mareći za paprene kazne, potvrđuje fotografija uslikana u Marijahilfer štrase, najprometnijoj pešačkoj ulici, koja se nalazi u srcu austrijske prestonice.

Bahati Srbi u Beču, Foto: Alo!

Prema rečima čitaoca “Alo!”, koji je bio u Beču tokom novogodišnjih praznika, nesavesni vozač je svoj automobil parkirao nasred pomenute ulice i ostavio ga čak dva sata.

– Šetajući se sa prijateljima, uočio sam BMW nasred pešačke zone i ostao u čudu. Moj šok je bio još veći kada sam se približio i video da auto ima beogradske tablice. Morao sam to da zabeležim mobilnim telefonom, pošto često putujem i neretko viđam naše državljane kako ne mare za propise i zakone u drugim zemljama. Tako i ovog vozača nije zanimalo poštovanje propisa, ali bečke komunalce jeste. Kazna ga je čekala na šoferšajbni – kaže čitalac.

TPKNEWS/Alo!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker