PUCAJU PO SVIM ŠAVOVIMA! Čelnici kučevačkog SNS kartela u panici, sazvan hitan sastanak

Ono o čemu smo u više navrata pisali i nagoveštavali kada su u pitanju kučevački naprednjaci, polako izlazi na videlo.

Ilustracija

Srpska napredna stranka u Kučevu puca po svim šavovima a nezadovoljstvo unutar same stranke je sve očiglednije. Informacije iz njihovih redova „cure“ na sve strane.

Narod u Kučevu se umorio od ugovora o radu na određeno vreme, mizernih plata, mitinga, prikupljanja kapilarnih glasova, štandova, najeo sendviča sa salamom podrigušom i ogadio od raznoraznih kvazi lidera. Stiče se utisak da je cela opština protiv Srpske napredne stranke i njenog kandidata za predsednika Republike Aleksandra Vučića.

Iako je sastanak bio hitan i tajan do nas je iz njihovih redova došla informacija o održanom sastanku koji su sazvali Aleksandar Perišič, šef kučevačkih naprednjaka i Novica Janošević, poverenik Opštinskog odbora Srpske napredne Kučevo sa direktorima javnih ustanova. Jedina tačka dnevnog reda bila je „kako iskontrolisati sve zaposlene u javnim institucijama opštine i narediti im da njihovo glasanje mora da bude javno pored glasačke kutije u korist Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke na očigled njihovih članova biračkog odbora”.

Veoma smo iznenađeni ovahvom odlukom, pomalo zbunjeni, iskreni da budemo nismo očekivali da će kučevački naprednjaci preći sve granice nepristojnosti i još dublje potonuti u živo blato iz koga će se teško izvući.

Prema Zakonu da bi izborni dan protekao regularno, na biračkom mestu mora da postoji red i jasna pravila koja se odnose na organizaciju procesa glasanja i njega moraju da se pridržavaju birači i birački odbori.

Jedno od tih pravila je da svaki birač glasa lično i može glasati samo jednom. Glasanje je tajno, zabranjena je povreda tajnosti glasanja što znači da tokom glasanja iza paravana nije dozvoljeno prisustvo više osoba ili da članovi biračkog odbora dolaze do paravana.

Zašto onda kučevački naprednjaci planiraju da zahtevaju javno glasanje za sve one koji zavise od njih i to pred njihovim članovima biračkog odbora, uz obavezu da moraju da zaokruže broj pod kojim se nalazi Aleksandr Vučić i Srpska napredna stranka kad zakon kaže suprotno a uzgred na biračkim mestima ima i posmatrača iz opozicionih stranaka, CRTE i OEBS-a koji to sigurno neće dozvoliti? Da li se naprednjaci u regularnim zakonskim izbornim uslovima plaše gubitka izbora i svojih nezasluženih privilegija? Da li gubitak vlasti na republičkom nivou za naprednjake u Kučevu znači gubitak slobode?

Računi za mnoga nedela koja su počinili ovom narodu, dolaze na naplatu. Narod se “probudio” ponovo postoji nada i raspoloženje za novi početak koji će biti bez ucena, kako rekoše dvoje mladih koje smo sreli na ulici u Kučevu, glas protiv Aleksandra Vučića, Srpske napredne stranke i njihove dugogodišnje kontraverzne vladavine budi nadu da će se Kučevom ponovo kretati kolone radnika ka svojim radnim mestima a ulicama Kučeva ponovo defilovati folklorna društva iz cele Srbije i Evrope a pre svega vratiće se mir na ulicama a škole napuniti đacima.

Predstavnici OEBS-a su od strane opoziconih stranaka već obavešteni, kako bi se osujetio skandalozni i nedemokratski plan kučevačkih naprednjaka.

Predstavnici OEBS-a poručili su da građani mogu mirno da glasaju po svom uverenju i ubeđenju bez pritisaka i da bilo kome pokazuju svoj glasački listič, fotografišu glasački listić ili učine nešto drugo što bi otkrilo njihovo opredeljenje. Ujedno, pozivaju sve učesnike u političkom životu da imaju konsenzus i da se pridržavaju svih zakonski pravila. Nek pobedi ko je najbolji po izboru građana.

(Dopisnik1 tpknews.com iz Kučeva)

PROČITAJ I

43 Komentari

 1. Radim u komunalno al cu da glasam za kog ja hocu samo ne za onog kog kaze Janosevic i ostali opstinski neradnici. Pobedicemo naprednjake u Kucevu garantovano!

 2. Sve SNS-u je dzabe, narod je progledao, dosta nam je torture Ace Karatiste, Janosa, Mikica, Rajcica i ostale bande. Gotovi su!

 3. Hajde da vidim ko će me naterati da glasam javno, da neće karatista? Shvatite gospodo naprednjaci da vas narod neće. Kraj.

 4. Doslo je vreme da sklonimo tu sns bagru. Da gradjani Kuceva prodisu i pocnu da zive normalno a ne u grcu i strahu da ce biti izbaceni sa posla ako ne poslusaju i ne urade ono sto im narede Miligorac, Novica, Rajcic, Mikic…..

 5. Kako vas nije sramota bando naprednjacka. CIK pokusajte da nekog naterate da glasa pred vama! Prvo da SMENIMO Vučića pa onda dolazimo po vas u opštini. Nećete još dugo da se baškarite i da kradete!

 6. Па кад су могли да доведу Беливукову јединицу која им је омогућила формирање скупштине, што не би могли да покраду изборе и натерају раднике дома културе, општине, комуналног, дома здравља да гласају јавно? Него шта ће са нама који не зависимо од њих а има нас много? Као што рече неко у коментару “готови су”

  1. Zakon kaže: upotreba mobilnih telefona i drugih sredstava elektronskih komunikacija,kao i fotoaparata i kamera je izričito zabranjena na biračkom mestu.

 7. Perišić je u panici jer ako Vučić ne dobije 80 posto glasova u Kučevu biće uredno smenjen i izbrisan gumicom. Glas protiv Vučića je glas protiv Ace policijske pevačice! Idemo narode do kraja gotovi su!

 8. Radim u domu kulture i sigurno glasam protiv Vučića, ne mogu više da smislim onog Zabukoveca, od nas 120 koliko je zaposleno u domu kulture bar pola glasaju sigurno protiv diktatora

 9. Dole Aca Karatista policijska PEVAČICA, dole mladoženja Nole, dole, robijaš Mikić, dole pijani Ivan, dole Sonja Šumi, dole sva naprednjačka bulumento koja ste uništili život ovog grada i od njega napravili selo!!!

 10. Ko god mislili da ne treba da glasa za Vucica moze to slobodno da uradi. Ja Cu da glasam za Ponosa i Mariniku iako radim u komunalno

 11. Нисмо ми ваши напредњачки робови и ваше власништво па да нам одређујете за кога да гласамо. Срам вас било банди наредњачка

 12. Aleksandar Perišič, šef kučevačkih naprednjaka i Novica Janošević, poverenik Opštinskog odbora Srpske napredne Kučevo, gorih i pokvarenijih ljudi od njih nema u Kučevu

 13. Kako bi bilo da se tužiteljka gospođa Dubajic, pozabavi poslovanjem Ace Karatiste i Novicinim dugogodišnjim rukovođenjem opštinom? Imali bi manje vremena za maltretiranje građana a i moglo bi svašta da se pronađe kod njih

  1. Hoće samo hrabro, zapamtite vi ste njihovi gospodari a oni su vaše sluge oni su šuti a vi rogati iako su se godinama predstavljali da je drugačije, recite jednom STOP KOMUNIZMU!

 14. Šta ce Milogorac ako padne SNS u Kucevu, nece vise moci da urla sa terase hotela “brate, brate, Kučevo je moje” a morace da plati, porez, komunalije i struju a bogami i penziono za radnike jer mene za 6. meseci rada kod njega nije ni prijavio.

 15. Mora bagra naprednjačka da shvati da više neće biti ništa kao do sad. Mnogo su se baškarili u poslednjih nepunih dve godine i očekuje se da će im sve te privilegije biti maksimalno uskraćene. Gotovi ste!

 16. Народе памет у главе, оловке у руци и без страха реците стоп диктатури.

 17. Jadne li opstine u kojoj je Nenad Mikić zamenik predsednika opstine bivsi robijas osudjen za pljacku banke. Lezao je u banci pola sata na stomaku sa vezanim rukama na ledjima, bivsi konobar kod Ace Karatiste koji je isto bio u zatvoru. Samo pod Vucicem takvi mogu da budu ugledni gradjani.

 18. Sve je tačno, evo kod nas u domu kulture terali Lidu cistacicu da nam naredjuje da glasamo za Vucica. Dosta je on vucovao u Kucevu, nek glasaju njegovi kriminalci za njega. Uzgred Lida cistacica nije završila ni osnovnu školu ima 30 hiljade mesecno kao ugovor o delu koji se produžava na po 2 meseca. Ni Aca Karatista nije završio osnovnu školu. Jedino ako je kupio neku diplomu.

 19. Bravo za istinitost teksta evo kod nas u domu zdravlja su več počeli sa pritiscima da se javno glasa za diktatora vučića.

 20. Meni su naprdnjaci smesni. Ako ovako nastave samo go****a motka resava stvar. Naprdnjaci, nista ne moze na silu. Narod vas nece!!!!!

 21. Ok… nezaovoljstvo očigledno postoji …izbori su ..neka pobedi koga gradjani hoće.
  Ali da sutra dodju da Kučevo i CEO taj region Istočne Srbije vode 150 najpametnijih,najstručnijih i najprincipijelnijih ljudi Srbije ..bez njegovog
  TRANSEVROPSKOG
  ,,KORIDORA ŽIVOTA
  ,, Multimodalnog saobraćajnog koridora-Istok(Crnomorskkog koridora) …DEMOGRAFSKI ,EKONOMSKI, SOCIJALNI… OPSTANAK I PROGRES ni Kučeva ni CELOG ovog IZDIŠUĆEG regiona Istočne Srbije….NE POSTOJE.
  Isto kao što ni najbolja NJIVA BEZ VODE ne radja nego postaje pustara.
  Tako da Kučevljani i svi drugi u CELOM ovom regionu Istočne Srbije treba još jednom
  i to DOBRO da razmisle i o dosadašnjim kao i o budućim posledicama njihove
  DUGOGODIŠNJE I POTPUNE GRAĐANSKE GLUVONEMOSTI o njihovom sopstvenom ,,KORIDORU ŽIVOTA,,.
  Jer svaki ISTI ambijent daje uvek ISTE rezultate.
  😀A naročito GRAĐANSKI AMBIJENT.
  I zbori ,vlasti,vlade,funkcije, stranke, koalicije ….su veoma važni.
  Ali PROLAZNI.
  A GEOSTRATEŠKI koridori…su VEČNI.
  Posebno oni TRANSEVROPSKI,
  koji spajaju CELU EVROPU od Atlantskig okeana do Crnog mora.
  A šta takvi GEOSTRATEŠKI KORIDORI znače za regione kroz koje prolaze..napisao sam već više nego dovoljan broj outa na ovom prtalu…..
  Kada bi neko ,ne daj Bože, ukinuo Pomoravlju i Šumadiji onaj naš TRANSEVROPSKI koridor tamo…za 5 godina oni bi postali potpuno ISTI kao i ovaj IZDIŠUĆI region Istočne Srbije.
  Tako da CEO ovaj region Istočne Srbije u pravoj REALNOSTI uništava i zatire…
  pre svega drugog …
  TOTALNA GRAĐANSKA GLUVONEMOST NJEGOVIH GRAĐANA…
  A PRE SVEGA ONA GLUVONEMOST
  O NJIHOVOM ,,KORIDORU ŽIVOTA,,
  A tek posle toga sve drugo i ostalo štetno i uništavajuće što svi znamo da postoji u velikim razmerama…
  Jer za stado…i svaku ovcu u njemu…
  na kraju priče…
  nema dobrih čobana.
  I pozdrav iz 🚞

  1. Slažem se sa vama Nenade, jedino što od građana vrlo malo zavisi. Svako iz istočne Srbije bi hteo autoput ali kako da se pokrenemo kad o svemu odlučuju iz Beograda. Vučić nam je ukinuo autoput a njegovi kriminalci su postavili vlast u Kucevu bez volje građana. Verujte u Kučevu je pravi užas!

 22. Moja profesija su REŠENJA PROBLEMA poštovana gdja Nado.
  A ne prazne i večito i uvek iste primitivne priče.
  Dakle..
  REGIONALNA GRAĐANSKA INICIJATIVA ,,KORIDOR ŽIVOTA,, poštovana gdja Nado…😀 Efikasna ,dovoljnno brojna i funkcionalna. …
  BEZ GRAĐANSKOG STRAHA I SAMOCENZURE…
  I CEO ovaj IZDIŠUĆI region Istočne Srbije dobija u NAJKRAĆEM mogućem ROKU svoj ,,KORIDOR ŽIVOTA,,.
  To Vam garantujem.
  Da li mislite da BILO KO sme da stane ispred ove i ovakve REGIONALNE GRAĐANSKE INICIJATIVE..? ,😀😀😀
  NE POSTOJI TAKVA ŠANSA NI U TEORIJI 😀
  KAKO SE ZOVE TAJ ?😀😀😀
  A ne večito iste stranačke priče i pričice …
  te najobičnije primitivne ,buđave i potpuno izlizane bajke-uspavanke …
  Dok ceo ovaj IZDIŠUĆI region Istočne Srbije GALOPIRAJUĆE IZUMIRE.
  A stranke…šta ćemo sa strankama…?,,
  😀😀😀
  Kao da već čujem takva primtivna pitanja…
  Naravno ne od Vas,poštovana gdjs Nado, nego od raznobojnih kreštavih i večitih papagaja i onih koji zive od problema i na i njima postoje …😂😂😀
  Kako šta ćemo sa strankama…?
  Pa kako šta ćemo sa strankama…?
  Pa neka ,,trče,, za
  REGIONALNOM
  GRAĐANSKOM INICIJATIVOM
  ,,KORIDOR ŽIVOTA,,…😀😀😀
  A NE obrnuto ..😀
  I pozdrav gdjs Nado iz 🚞

 23. P.S .😂😂😂 Vidite i sami gospodja Nado kao što sam i napisao … kako se čobanski psi sami javljaju…da dobiju kosku od gazde..
  Samo što u ovoj priči nema ništa od koske za njih…😂😂😂
  Jer psi laju…a karavani prolaze…
  Koridorima
  Posebno TRANSEVROPSKIM GEOSTRATEŠKIM koridorima.😂😂
  I ko će to da spreči,..?
  Možda NEKO od onih koji NE SMEJU ni ime da mu JAVNO izgovore…?
  Ili njihovi kerovi što sakriveni iza šupe laju za kosku ..?
  Smešno je to i pomisliti …😂😂😂.Pozz.

 24. Hvala tpk news za istinito pisanje. Nalazim se na biračkom mestu u Neresnici, selo, i mogu da kažem da svi radnici u javnim ustanovama koji su do sad glasali uradili su to javno. Neverovatno!

  1. E jadniče, zašto to dozvoljavate, gde je kraj bahatosti i zlu koje nam prirediše radikali-napredni idioti,…

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker