“ORLOVI” NA PUTU KA RUSIJI: Fudbalska reprezentacija Srbije večeras protiv Austrije!

Fudbalska reprezentacija Srbije večeras (20.45, RTS 1) igra 3. kolo kvalifikacija za Mundijal. Muslin: Ne smeta nam uloga autsajdera, važno je šta će biti na terenu.

U prilog tome svedoči podatak da su Orlovi na tri prijateljske utakmice (Kipar, Izrael, Rusija) i dva kvalifikaciona meča (Republika Irska i Moldavija) postigli ukupno 11 golova. Efikasna igra naših fudbalera trebalo bi da bude pozivnica navijačima da u što većem broju dođu na stadion “Rajko Mitić” i pruže podršku nacionalnom timu u duelu sa Austrijom.

Ulaznica još ima u prodaji, a one će se na dan utakmice 9. oktobra prodavati samo na blagajni stadiona FK Partizan i to od 11 sati pa sve do početka meča. Jedno lice može da kupi najviše četiri karte, a cene su:

ZAPAD CENTAR – 1.200

ZAPAD BOK – 1.000

ISTOK CENTAR – 1.000

ISTOK BOK – 800

SEVER/JUG – 400

Ulaznice se mogu kupi i putem interneta preko portala www.iticket.rs. Navijaj za Srbiju, podrži Orlove!

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker