VELIKA ANKETA: Da su izbori sutra, a kandidati Vučić i Đoković, za koga bi ste glasali?

Poslednjih dana svedoci smo da je najbolji teniser sveta, Novak Đoković, svojom izjavom o vakcini za koronavirus šokirao ceo svet.

Bezobrazan se ničega ne stidi. Tako se ničega ne stide ni pojedini iz vladajuće koalicije. Novak Đoković je trenutno najbolji teniser planete, a tokom pandemije korona virusa pomaže ugroženim zemljama. Prvo je donirao milion evra Srbiji, a potom je pomogap Španiju i Italiju, tačnije bolnice u Bergamu.

Srpski as je u nedelju izneo stav da se neće vakcinisati protiv korona virusa, što su pojedini srbomrzci jedva dočekao.

Tako da ovom prilikom, redakcija portala TPKNEWS vam pruža mogućnost da putem ove ankete iznesete svoj stav. U slučaju kada bi se najbolji teniser sveta, Novak Đoković, kandidovao zajedno sa Vučićem za predsednika, za koga bi ste glasali?

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker