DIKTATOROV REŽIM ZABRINUT: SNS uveo rigorozne mere pred kontramiting (FOTO)

Vlast je veoma zabrinuta zbog broja građana koji su došli na mirni skup “Srbija protiv nasilja”. Na poslednjem skupu okupilo se ogroman broj građana, a vlast sada traži način da pokaže moć, te su najavili veliki “narodni” miting za 26. maj. Čak ni članovi SNS-a ne žele da dođu na kontramiting vlasti, te su naprednjaci krenuli sa do sada neviđenim pritiscima, ucenama i pretnjama.

Screenshot

U javnost je dospeo tekst mera SNS iz Valjeva u kome se javno vidi koliko je režim zabrinut zbog sve veće nezadovoljstva građana, ali i zbog neposlušnosti patrijskog članstva.

“Mere koje treba primenjivati zbog velikog narodnog mitinga 26. maja 2023:

 • Napraviti spiskove aktivista koji sigurno putuju za Beograd
 • Angažovati sva autotransportna preduzeća, turističke agencije i vlasnike autobusa za zakup svih autobusa za 26.05.2023
 • U JP prekinuti godišnje odmore svima koji su na istom zaključno do 24.05.2023
 • Formirati u svakom JP komisiju za proveru bolovanja, koja će biti oslobođena odlaska na miting i koja će 26.05. vršiti tokom celog dana proveru svih radnika koji su na bolovanju, sa posebnim osvrtom na radnike koji su otvorili bolovanje neposredno pre 26.05
 • 0bavestiti direktore lokalnih domova zdravlja, kliničkih centara, da obaveste lekare da obrate paznju na povećanu potraznju za bolovanjima u nedelji pre 26.05
 • Angažovati sve lokalne pekare i ugositeljska preduzeća za obezbeđivanje potrebnog broja lanč paketa sa sendvičem, jabukom i flasicom vode
 • Sadržaj sendviča mora da bude bogat uz upotrebu kvalitetnih suhomesnatih proizvoda (šunka, kulen, pečenica) i kvalitetnih kačkavalja mlečnog porekla (trapist, eldemer), jabuka i flašica vode moraju da budu proizvedeni u Srbiji
 • Angažovati sve lokalne štamparije za štampanje zastavica i propagandnog materijala sa likom predsednika Vučića i srpskom zastavom
 • U popodnevnim časovima 25.05 organizovati sastanke aktivista koji idu na miting, i sa njima dogovoriti detalje tipa ko će biti vođa, ko će koju parolu nositi, ko će nositi zastavu, a ko sliku predsednika Vučića”, navodi se u uputstvu SNS Valjevo
Foto: Privatna arhiva

Podsetimo, naprednjaci spremaju 2.200 autobusa za miting 26. maja, a SNS preti radnicima širom Srbije otkazom ukoliko se ne budu odazvali na miting. Jasno je da naprednjaci nemaju rešenje za sve veće nezadovoljstvo građana, te u očaju posežu za represivnim merama, ne bi li pokazali kako “narod” podržava vlast i Aleksandra Vučića.

PROČITAJ I

3 Komentari

 1. Bravo samo vi donosite planove koje treba narod em da plati em da ga pod moranje sprovede. E pa dragi moji čelnici SNS zapamtite dobro da jedino što se mora a to je da se diše, jede, pije voda i umre. Nigde nema da se MORA ići na mitinge i veličati umno poremećeni osobu. Jer ako se takva osoba podržava zapitajte se šta je sa vašom psihom? Da niste i vi zreli za psihijatrijske ustanove. Iole normalne i psihofizički zdrave osobe će odbiti ovakav vid prisile. A vi?

 2. Do sada mi se cetvoro ljudi pozalilo kako je ucenjeno da dodje na taj miting…to je i razlog zasto sam uopste potrazio neki clanak vezan za ovu temu

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker