KUD KOJI MILI MOJI: Požarevački gradski odbor SNS-a na veštačkom disanju, uz žestoko piće i dobru muziku

Dok gradonačelnik Požarevca Saša Pavlović zapošljava ljude ispod žita u EPS-u, i pije pivo sa svojim policajcima i biznismenima, tata Dragan Pavlović prevozi ugalj punom parom, i bogate se gledajući samo svoje interese.

Gradonačelnik Požarevca Saša Pavlović i Ana Miljanić kandidat za narodnog poslanika

Požarevački gradski odbor SNS-a je na veštačkom disanju, posle referenduma na deset izbornih mesta u centru grada, građani su rekli „NE” ustavnim promenama, iako su naprednjaci više od tri meseca skupljali sigurne glasove, a poverenicima lokalnog odbora Miodragu Stepanoviću i Saši Pavloviću polovina sa spiska sigurnih glasova nije izašlo na glasanje, jer su ljudi nezadovoljni njihovim radom.

Miodrag Stepanović se pravi nevešt i naivan, a u stvari je jedan bezobziran i neotesan čovek, ima platu u Georadu 300 hiljada dinara, upravni odbor i nekretnine po Srbiji, jer tata Dobrica Stepanović zvani Šarov mu je stvorio sve od škole do političke funkcije, hoće sinu da ispuni želju iz mladosti da bude gradonačelnik, obećao detetu, pa sada mora da ispuni. Otkako su neuki naprednjaci preuzeli vlast u Požarevcu i Kostolcu, građanima je sve gore i gore. Pitaju se da li gledaju neki film strave i užasa ili je ovo naša stvarnost da nepismeni, loši i zli vladaju.

Po direktivi iz Beograda, gradski odbor je jednoglasno predložio Anu Miljanić za narodnog poslanika za predstojeće izbore.

Zašto je ponovo ona kandidat za poslanika, pitaju se mnogi? Da li je dovela nekog investitora, rešila divlju deponiju ili se potrudila da građani imaju zdravu pijaću vodu-fabriku vode, da li je zaposlila nekog Požarevljanina, dok je u prethodnom mandatu izigravala mutavog poslanika i nije ni jednu reč progovorila kao poslanik.

U prošlosti je prate mnoge afere, pre svega sa oženjenim Zlatanom Kostićem koji je dobio batine od njenog bivšeg muža, iako su bile razne turbulencije ta veza je i dalje neraskidiva. Dok je bila funkcioner u gradskoj upravi znala je da se pokaže u najboljem svetlu, uz žestoko piće i dobru muziku penje se na stolicu i idemo ruke gore. Njen zaštitnik Zlatan Kostić sa kupljenom diplomom privatnog fakulteta je savetnik u Domu zdravlja Požarevac i predsednik Sportskog saveza, a poznat je po tome već nekoliko godina da ide rekreativno na posao, piši kad ga vidiš. Otkako je on na čelu Sportskog saveza navodno nikad veća korupcija.

Njegov sin Mita Kostić krenuo je tatinim stopama, više vremena provodi po kafićima nego na svom radnom mestu, nabavio je takođe neku privatnu diplomu fakulteta, pa traži da bude ministar grada Požarevca, jer je nezadovoljan svojim radnim mestom.

Njihov rođak Dragan Kostić zvani Kole prase, koga su koordinatori SNS pre dve godine obrisali iz partije kao sa gumicom jer su smatrali da je kvarljiva roba. Lošim tretmanom u stranci i zato što nisu hteli da mu daju radno mesto sa fakultetom u Pošti, a veruje se da je na sumnjivi način nabavio privatnu diplomu.

Kostić je planirao da tajno pređe u POKS, ali pre, nešto više od tri nedelje Miodrag Stepanović mu je obećao unapređenje i Kostić se odmah vratio svom jatu i prodao se za dva zrna pasulja. Nije ni čudo što su ga vratili, velika im je frka zbog predstojećih izbora, pa je tako poverenik Miodrag Stepanović čak pregovao sa pojedinim liderima opozicije da se priključe naprednoj stranci, ali pregovori im nisu uspeli, iako su nudili sve i svašta.

(Tpknews.com/Insajder Mile Sova)

PROČITAJ I

13 Komentari

 1. Ista situacija je i u Kučevu, zato složno svi protiv naprednjacke bande do konačne pobede!!! Vučić je u celom regionu za koordinatore imenovao proverene kriminalce koji su svuda uticali na formiranje mafijaške vlasti koja služi samo za pljačku budžeta

 2. Požarevac tradiconalno crven, počev od Veljka Dugoševića, braće Mome i Draže, njihove rođake Mire i supruga joj Slobe, pa do crvenog vojvode i njegovog šegrta Ace, koji i dalje nastavlja crvenu tradiciju.

 3. Ustaško-udbaška deca satiru Srbiju: Ovo je poreklo ljudi koji nam kroje sudbinu?! Mislite da oni slučajno vladaju Srbijom? Celokupna javna i politička scena Srbije je jedno udbaško preduzeće, u čijem sastavu ima i veliki broj potomaka prebeglih ustaša pod okrilje Josipa Broza Tita.

  Udbaška firma, zajedno sa pojedinim uticajnim porodicama još iz vreme kraljevine (zadržali privilegije i uticaj i pored komunista) i danas kroje sudbinu narodu na prostoru bivše Jugoslavije. Primer za to je podatak da je Vuk Drašković bio šef kabineta kod predsednika CK KPJ Mike Špiljka.

  – Vanja Špiljak drma naftnim interesima u Srbiji i Hrvatskoj. Nafta se šverca preko Srbije i Hrvatske za EU. U vrhu NIS-a sjedi Danica Drašković, žena čovjeka koji je bio tajnik Vanjinog oca Mike Špiljka. Vaši životi stoje, dok oni vrte pare. Vučićev i Plenkovićev patriotizam – otkrio je hrvatski istraživački novinar Domagoj Margetić. Dakle, ako pogledate poreklo samo jednog dela političara i javnih ličnosti u Srbiji, biće vam jasno kako funkcioniše domaća duboka država, koja predstavlja prvi prsten okupacije. Drugi prsten je naravno globalna duboka država, kojoj je jugo-ustaška udba država sa prostora bivše Jugoslavije servilna i na usluzi. Iako se to preduzeće, kao u „Zadruzi“ i „Parovima“ između sebe „svađa“ i glumi sukobe, nekada na nacionalnoj, a nekada na političkoj osnovi, huška običan narod jedne na druge – svi zapravo rade za istu firmu i imaju za cilj da šire zablude i podele kako bi zadržali svoje privilegije i biznise. Na društvenim mrežama se deli spisak političara u Srbiji i njihovim poreklom:
  1) Aleksandar Vučić, sin Anđelka Vučića, direktora Zavoda za izradu novčanica i kovanog novca u Topčideru, i Angeline (devojački Milovanov iz Bačkog Gradišta), sekretarke iz ambasade SAD u Beogradu, kasnije novinarke na TV Beograd. 2) Ana Brnabić, unuka potpukovnika JNA Antona Brnabića, sa otoka Krka, koji je oslobađao Dedinje od svojih vlasnika 1944-1946 (diskutabilne aktivnosti tokom Drugog svetskog rata pre pristupanja partizanima) i ćerka Zorana Brnabića, komunističkog funkcionera i direktora Pošte. 3) Ivica Dačić, sin Desimira, Titovog policijskog komandanta u Metohiji i Žitorađi. 4) Mlađan Dinkić, sin Mirosinke, guvernera Narodne banke Jugoslavije za vreme Tita i šefice Anđelku Vučiću. 5) Boris Tadić, sin oficira OZN-e Ljube, komuniste pa praksisovca tj. ultralevičara. 6) Zoran Đinđić, sin pukovnika vojno-obaveštajne službe KOS-a-Dragomira. 7) Nenad Čanak, sin komunističkog funkcionera Milana bio je komunistički gradonačelnik Novog Sada i . Nenad kasnije postaje i zet Živorada Žike Berisavljevića, ambasadora SFRJ u Londonu i kreatora vojvođanske autonomaške politike sve do ”Jogurt revolucije” 1988. godine. 8) Mirjana Mira Marković, tetka Davorjanka je bila Titova ljubavnica, ćerka komunističkog rukovodioca Mome Markovića i revolucionarke Vere Miletić, njen stric komunistički rukovodilac Dragoslav Draža Marković, je sedamdesetih i osamdesetih važio za najmoćnijeg čoveka u SR Srbiji 9) Vuk Drašković, sin partizana Vidaka, kasnije dopisnik Tanjuga iz Afrike PR za diktatore i koljače. Šef kabineta Mike Špiljka, predsednika Sindikata SFRJ. 10) Vojislav Šešelj, sa 16 godina najmlađi član Saveza komunista Jugoslavije, predsednik socijalističke omladine u gimnaziji i na fakultetu, zadojeni marksista i, najmlađi Titov doktorant na Pravnom fakultetu u Sarajevu, doktorirao na temu ”Marksistički koncept naoružanog naroda” 11) Dragoljub Mićunović, SKOJ-evac, poznat po tome što je repetirao pištolj kao gimnazijalac na časovima kako bi zastrašio profesore i kao jahač sveštenika SPC, čak postoji sumnja da je bio saradnik i UDB-e na Golom otoku, jedini rehabilitovani golootočanin, 12) Sonja Liht, jedna od vođa studentskih demonstracija 1968. i osnivač “Crvenog univerziteta Karl Marks” tokom tih protesta. 13) Latinka Perović, istoričar i tvorac ”Druge Srbije”, komunistički funkcioner, cenzor i sekretar Saveza komunista Srbije od 1969-1972. 14) Vesna Pešić, ćerka Dušana, partizanskog borca i tužioca u Titovim sudovima. 15) Marko Đurić, direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju, unuk Najdana Pašića, jednog od osnivača NIN-a, profesora na FPN, i predsednika Ustavnog suda SR Srbije koji je sprovodio i izvršavao nakaradni ustav iz 1974.
  16) Irena Vujović, predsednik opštine Savski Venac i funkcioner SNS, praunuka Nikole Kovačevića, jednog od osnivača Kominterne i Titovog ambasadora, brata „narodnog heroja“, „revolucionara“ Save Kovačevića (a zapravo masovnog ubice Srba). 17) Vuk Hamović biznismen milijarder, sin Radeta, narodnog heroja i Titovog generala koji je oslobaćao Dedinje od svojih vlasnika 1944-1946 i kasnije bio dugogodišnji Načelnik Generalštaba JNA. 18) Miodrag MK Kostić, biznismen, sinovac Branka Kostića, predsednika Predsedništva SFR Jugoslavije. 19) Mića Jovanović, rektor „Megatrenda“, sin komunističkog rukovodioca Božina Jovanovića, jedne od najmoćnijih osoba u istočnoj Srbiji, člana CK SKJ, direktora RTB Bor, predsednika MRZ Zaječar. 20) Dragan Veselinov, bivši potpredsednik vlade, sin Jovana, komunističkog rukovodioca i jednog od tvoraca autonomaštva u Vojvodini i najmoćnijih ljudi u Srbiji, otac i stric su bili bili među onima koji su učestvovali u proterivanju srpskih kulaka neposredno posle rata. 21) Žarko Korać, bivši potpredsednik vlade, sin Veljka, marksiste i OZN-aša, pomoćnika Titovih ministara i šefa partije na Filozofskom fakultetu u Beogradu. 22) Ivan Vejvoda, spoljnopolitički savetnik, sin Iva, učesnika Španskog građanskog rata, partizanskog pukovnika i dugogodišnjeg ambasadora SFR Jugoslavije u raznim zemljama (Britaniji, Francuskoj, Italiji itd.). 23) Kori Udovički, bivši ministar energetike, ćerka Lazara, učesnika Španskog građanskog rata, autonomaša, komunističkog rukovodioca i dugogodišnjeg ambasadora SFR Jugoslavije u više zemalja (Argentini, Venecueli, Brazilu itd.) 24) Jelica Minić, bivši pomoćnik ministra spoljnih poslova je ćerka Miloša i Milke, istaknutih kadrova iz vremena Josipa Broza, njen otac je bio ministar inostranih poslova Jugoslavije, i pre toga glavni tužilac u procesu protiv Draže Mihailovića iz 1946. Godine, 25) Željko Ražnatović Arkan, pripadnik UDB-e i Saveznog SUP-a, ratni komandant, sin Veljka partizanskog borca, pukovnika JNA. 26) Nataša Kandić, istaknuti lider nevladinog sektora, ćerka majora OZN-e Pavla koji je naredio streljanje Srba u Topoli 1944, potonji general JNA. 27) Staša Zajović—”Žene u crnom”, ćerka Jole Zajovića iz Kotora, partizana koji je 1944. streljao Beograđane prilikom ”oslobođenja“. 28) Biljana Kovačević-Vučo, istaknuti lider nevladinog sektora, ćerka Veljka, učesnika Španskog građanskog rata, partizanskog narodnog heroja, generala JNA i pomoćnika saveznog sekretara za narodnu odbranu. 29) Sonja Biserko, istaknuti lider nevladinog sektora, bivši šef kabineta saveznog sekretara inostranih poslova SFRJ Budimira Lončara i diplomatski predstavnik SFRJ u Londonu i Ženevi, ćerka partizanskog borca Đura koji je bio Titov diplomata u Egiptu i Alžiru. Nije kraj…

  1. Bravo!!!!! Odlično i istiniti podaci!!!!! Svaka čast!!!!

   Bukagije i LUSTRACIJA za sve vlastodršce-kabadahije, tajkune-lopine i ostalu UDBA-ŠKU fukaru!!!!!

   POBUNA DO SLOBODE!!!!!

   1. E pa stvarno ste vise dosadni. Ovakvim pisanjem samo okrecete normalan svet od vas i vasih novina. Posle visegodisnjeg vaseg pracenja zakljucio sam da vas treba shvatiti kao ono najgore sto nivinarstvo znaci. Ovakvi napadi, javni, bez argumenata,na rekla,kazala zasluzuje samo gorak ukus i pitanje, DOKLE VISE? Da li u ovom gradu postoji jos neko sem tih Kostica? Evo ja znam tog Zlatana od detinjstva i tvrdim da je to covek koji je svakom pomogao ko god ga je zamolio za bilo sta. Ima divnu porodicu i stvarno je sramota da vise pisete gluposti. Ako vam smeta Ana Miljanic pisite o njoj i ne mesajte vise ove ljude.

    1. Vidim,SNS bot se buni,j.bi ga,dokaza i činjenica ima koliko hoćeš,ali Tužilaštvo i Policija ćute i prave se mrtvi umesto da postupaju po službenoj dužnosti i pohapse sve vlastodršce-kabadahije, tajkune-lopine i ostalu UDBA-ŠKU fukaru!!!

     1. Toliko si pametan da samo znas da pises SNS bot za svakog ko ne misli kao vi. Nikad nista pametno nisi rekao i napisao samo znas da lupetas. Smanji dozivljaje. Za tvoju informaciju nisam pripadnik ni jedne stranke jer ne moram. A kome ti pripadas kad se krijes iza izmisljenog imena. Bice izbora pa ajde da pljujemo koga stignemo. Veruj mi da bi bilo divno da su svi dobri ljudi kao Zlatan, a vi mozete da pricate sta hocete.

 4. Zlatane bote,pa to si ti,au,”rođače”,pa nije lepo da se tako ponašaš,jer možeš da dobiješ preko….ili će tvoj SNS kriminalni kartel ponovo da pokrade izbore!?!

  Nema “stručnjaku” izlaska na već unapred pokradene izbore,samo bojkot,pa POBUNA!!!

  Libo me tuki za izbore!!! Jedino što vladajuće patokrate razumeju i čega se plaše je brutalna sila!!!

  Zar stvarno misliš da će bilo koja normalna osoba da glasa za bilo koga iz “pozicije” ili iz “opozicije”,koji nekažnjeno već više od 30 godina pljačkaju, uništavaju i ubijaju građane Srbije!!!

  Pa,ti nisi prvi,ti nisi ni drugi,ti si tebra budala!!!

  POBUNA DO SLOBODE!!!

  1. Sad si pokazao ko si i kakav si covek. Nisi ti tom Zkatanu ni crno ispod noktiju. A da si budala sada si sam pokazao. Kad mi bude bio potreban kum ja cu te zvati jer ime i prezime mi ne mozes promeniti. Nemoj da pretis jer za takve kao ti postoji samo …….. Ima i nas koji nikom ne pripadamo i ne zelimo da se spustamo na taj nivo gde si ti. Budi pozdravljen i malo razmisli pre nego neyto napises.

 5. “Tebra”Zlajo,vidim da peniš,iskuliraj!?!

  Vidim da se ne razumeš u srpske običaje i tradiciju,nema veze naučićeš,valjda! Elem,moraš da znaš,krsno ime je jedno,a građansko ime je nešto sasvim drugo,što se tiče prezimena,možeš sam da ga promeniš,ali izražavam bojazan da pišeš neistine o ličnom identitetu,ali…dobro,ipak to je dozvoljeno na netu,osim….!!!

  Što se tiče pretnje, pogrešno si shvatio,nije to pretnja,već obećanje,a ja kada nekome nešto obećam,onda to i ispunim,šta ću kada sam od reči!

  Veoma je ružno što nikome ne pripadaš,bilo bi poželjno da pripadaš svojoj otadžbini,svojoj veri, svojoj porodici,svojim običajima i tradiciji,ali ako ti ne želiš nikome i ničemu da pripadaš onda je to ok!?! Valjda!

  Još nešto veoma bitno,nisi ti izabran,niti ovlašćen da pišeš o mišljenju većine,sve što napišeš i kažeš to je tvoj lični stav! Nema vas i nema nas,samo lični stav!
  Jer je jedino časno i pošteno da svako nosi svoj krst,ali samo svoj!!!

  Tebe kao bota, otkriva taj izopačeni narativ, predstavljaš se da govoriš u ime većine,sve je to narativ patokrata!

  Uzurpator AV isto tvrdi da ima podršku većine,što je jedna patološka laž,jer AV vlada već 10 godina na nezakonit i protivustavni način, sve normalno obrazovane osobe znaju da je SNS kriminalni kartel na izborima “dobio” 12% glasova od ukupnog broja glasača Srbije! Izopačena patokratska koalicija oko uzurpatora AV na izborima dobija oko 18% glasova od ukupnog broja glasača u Srbiji i to je naučna činjenica,dokazana uz pomoć statističkih metoda i Ponerologije!

  I na kraju,nisi ti “rođače” dovoljno kompetentan da bilo kome govoriš da razmisli,pre nego što izrazi ili napiše svoj stav!

  Tako da “tebra”,slobodan si,kao konj na livadi!?!

  1. Gospodine M.Glisicu jos cu Vam sad odgovoriti jer vidim da sa takvim praznim glavama ne vredi komentarisati. Iz ovog sto ste napisali vidim da vi Zlatana poznajete cim ga zovete Zlaja i to jos vise dokazuje da ste covek bez srama i obraza jer onda sigurno znate i kakav je, a ovo sto pisete neka Vam sluzi na cast. Ja nemam potrebu da se skrivam iza izmisljenog imena kao Vi, a Vi zato tako i lupetate jer je mnogo lakse kad se ne potpises pravim imenom, onda si i jak i pametan. Ostavite ta pametovanja i ljude na miru, a ja cu uvek svoje drugove za koje znam da su dobri i kvalitetni ljudi braniti od takvih kao Vi. Pozdrav i ZBOGOM.

   1. Nema sada,ostavi me na miru!?! Alo,”rođače” sam si krenuo da qrčiš,bez razloga!?! Našao si za shodno da njoke po mom komentaru,e pa neće moći “hrabri gorane”!?!
    Nisi ti “stručnjaku” adekvatno obrazovan da bilo kome govoriš da ima praznu glavu!
    Što se tiče tebe i Zlatana,zabole me qrac za obojicu!?!
    Što si uvređen,pa nisi ti Patrijarh da ne sme niko ništa da ti kaže,alo “gorane” odrasti!?!
    Namerno ti pišem ime sa početnim malim slovom,sve u nameri da te nešto naučim,ali…ne vredi!?!
    Ma,sve je bedža,ništa ti ne kapiraš,samo se qrčiš bez osnova!?!
    Što se tiče mog ID,pa znamo se “rođače”! Razmisli malo?!?

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker