POSTANITE DEO PORODICE: Prilika za posao u kompaniji Bambi

U želji da dodatno ojača tim i nastavi trend rasta i uspeha, Bambi poziva sve zainteresovane da se prijave za rad na operativnim pozicijama u proizvodnji i logistici i postanu deo Bambi porodice.

Foto: Promo

Svi zainteresovani za rad u kompaniji Bambi mogu popuniti prijavni formular za posao, koji se nalazi na prijavnici kompanije Bambi u Požarevcu na adresi Đure Đakovića bb. Popunjeni dokument, svi zainteresovani mogu ubaciti u kutiju koja je vidno postavljena na ulazu i namenjena je za prijave za posao.

– Generacije su odrastale sa nama, a više od pola veka proizvodimo vrhunske proizvode koji svojim kvalitetom i ukusom osvajaju potrošače širom zemlje i regiona. Budite i vi deo uspešnog tima! – poručuju iz kompanije Bambi Požarevac.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker