Nastavlja se masovna imunizacija u požarevačkim selima

Posle vakcinacije u osam seoskih naselja u okolini Požarevca, u subotu i ponedeljak, 10. i 12. aprila, vakcinacija se organizuje u još šest sela.

Foto: Promo

U subotu, u ambulanti u selu Bare, od 8 do 13 sati, vakcinisaće se meštani Bara, Beranja i Kasidola. U ponedeljak, u ambulanti u Lučici, od 8 do 13, i u Poljani od 12 do 15, vakcinisaće se meštani Lučice, Poljane i Prugova.

O daljem toku imunizacije po seoskim mesnim zajednicama, javnost će biti blagovremeno obaveštena. Iz Gradske uprve Požarevca apeluju na građane da se pridržavaju propisanih epidemioloških mera i tokom vakcinacije.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker