PREVARANTI U PETROVCU NA MLAVI: Obećavali građevinske poslove u inostranstvu, uzimali novac, pa “nestajali”?

Policija je podnela krivičnu prijavu protiv troje ljudi zbog sumnje da su prevarili više meštana Žagubice, nudeći im građevinske poslove u inostranstvu.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu podneli su krivične prijave protiv Milana Džolića (34) iz Leštana i protiv Milorada Mladenovića (42) iz Vinče, opština Grocka, kao i protiv meštanina iz Žagubice Srećka Buzejića (33) Osnovnom javnom tužilaštvu u Petrovcu na Mlavi, zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo prevara.

Oni se sumnjiče da su tokom jula i avgusta ove godine, prevarili veći broj meštana Žagubice, nudeći im građevinske poslove u inostranstvu. Takođe se sumnja da su od zainteresovanih radnika za sređivanje potrebnih papira za nesmetan boravak i rad u inostranstvu zahtevali da im uplate 42.000 dinara, a nakon toga prekidali komunikaciju sa njima.

Policija sumnja da na ovaj način nisu varani samo Žagubičani, pa je pozvala oštećene da najbližim policijskim stanicama prijave slične slučajeve.

TPKNEWS/MUP

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker