UHAPŠEN POŽAREVLJANIN U TRSTU: Prodavao “marihuanu” maloletnicima!

Srećko Jovanović (24) iz okoline Požarevca, uhapšen je u nedelju 26. novembra u Trstu zbog prodaje marihuane maloletnicima.

Kako se navodi, policija je intervenisala nakon prijave od strane par građana koji su primetili neuobičajna kretanja tinejdžera u jednoj od zgrada u ulici Luciani u Trstu. Policija koja je došla, zapazila je dosta tinejdžera koji su izlazili iz pomenute zgrade sa malim dozama sveže kupljene marihuane.

Nakon ispitivanja par tinejdžera koje je policija zustavila, uspeli su da saznaju da su “marihuanu” kupovali od državljanina Srbije Srećka Jovanovića (24) iz okoline Požarevca, koji je u Italiji zatražio azil.

Srećko je najpre besplatno nudio “marihuanu” maloletnicima kako bi privukao kupce.

U nedelju 26. novembra, policija je upala u Jovanovićev stan i uhapsila ga.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker