U ZNAK ZAHVALNOSTI: Predsednik Vučić dobija spomenik u centru sela Sige kod Žagubice!

Meštani sela Sige, kod Žagubice, pokrenuli su inicijativu da se Aleksandru Vučiću, predsedniku Srbije, u centru njihovog mesta podigne spomenik.

Doček premijeru Vučiću 26. septembra 2016. u selu Sige

“Sige, selo u kome nema brige”, kako kažu meštani, ima oko 900 stanovnika, od kojih je dve trećine u inostranstvu. Za Aleksandra Vučića i SNS, na prethodnim parlamentarnim izborima, ovde je glasalo – 100 odsto birača sa pravom glasa.

Slavoljub Ilić, meštanin sela Sige, objašnjavajući ovakvu inicijativu, kaže da je Aleksandar Vučić jedini prvi čovek u državi koji je ikada posetio ovo selo. I, da ono što je obećao, to je i učinio. Zato meštani sela Sige smatraju da na neki način treba da mu se oduže.

Žitelji sela u srcu Homolja kažu da bi sa aktuelnim predsednikom Srbije, možda, mogao da se meri samo Tito, ali i napominju da, ako ovako nastavi, “Vučić ima velike šanse i da ga prestigne po popularnosti Tita”.

Da se danas u tom mestu pristojno živi, vidi se na svakom koraku. Najviše na licima ljudi. Jer, ipak, to je “Sige, selo u kome nema brige…”

(Tpknews.com/Novosti)

PROČITAJ I

3 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker