NAKON 12 GODINA: Korona otkazala Stiško poselo

Trinaesto „Stiško poselo“, zakazano za 29. avgust neće biti održano, saopštila je Turistička organizacija opštine Malo Crniće.

Upravni odbor Turističke organizacije doneo je odluku o otkazivanju manifestacije želeći da pokaže odgovornost zbog trenutne epidemiološke situacije i u skladu sa merama i preporukama Vlade Republike Srbije.

– Nakon 12 godina uživanja u čarobnim ukusima gulaša, riblje čorbe, tradicionalnih jela, druženja, dobrog provoda ali i rasta i razvoja same manifestacije, sa žaljenjem vas obaveštavamo da jedna od najvećih manifestacija u opštini Malo Crniće neće biti održana, navodi se u saopštenju – .

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker