VELETRŽNICA BEOGRAD: Ratarima iz Braničevskog okruga nude prodajna mesta

Lokalne samouprave na području Braničevskog okruga obavestile su poljoprivrednike da im se nudi mogućnost da svoje proizvode prodaju u “Veletržnici” Beograd.

Foto: “Veletržnica” Beograd

Od ukupno 831 prodajnog mesta, trenutno je za izdavanje slobodno 47, čija se površina kreće u rasponu od 14 do 72 kvadrata. Mogućnost zakupa i za ratare van Beograda, uvedena je u cilju razvoja poljoprivrede u Srbiji i povećanju plasmana proizvoda iz regiona.

“Veletržnica” želi da omogući svim opštinama da imaju barem jednog trgovca i proizvođača koji će svojim proizvodima direktno promovisati područje iz kojeg dolazi. U njoj posluje oko 800 trgovaca, a dnevno je poseti preko 2.000 kupaca, uz godišnji promet robe od oko 120.000 tona.

Proizvođači mogu da se organizuju u zadruge i udruženja i direktno, pod mnogo povoljnijim uslovima, ponude i prodaju sve što proizvedu.

Za sve informacije zainteresovani poljoprivrednici mogu da se obrate Info centru “Veletržnice” Beograd na broj telefona 011 381 81 12.

TPKNEWS/M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker