DANAS JE MEĐUNARODNI DAN ŽENA: Predsednik opštine Kučevo o trošku građana zakupio salu hotela na dva dana

Menadžment hotela Rudnik je pre petnaestak dana istakao oglas o organizaciji proslave 8. marta sa cenom od 3.700,00 dinara po osobi što i nije tako mnogo s obzirom da je sve pod vlašću naprednjaka troduplo poskupelo, počev od grejanja, hrane i pića, jedino muzika još svira po starim cenama.

Zbog besparice i nedostatka ljudi u Kučevu, vrlo je mali broj zainteresovanih ljudi kupilo ulaznice kako bi proslavilo tradicionalni Dan žena.

Svakako da je to ozbiljan problem, da li uopšte organizovati proslavu ili vratiti novac onima koji su već platitli. Da ova proslava ipak ne doživi fijasko, pobrinuo se predsednik opštine Kučevo dr Ivan Rajčić koji je o trošku svih građana opštine zakupio salu hotela na dva dana.

Proslava je organizovana 7. marta za 150 penzionera a 8. marta za sve zaposlene u opštinskoj upravi, javnim preduzećima, predškolskim i školskim ustanovama. Posećnost je zadovoljavajuća, po onoj narodnoj „kad je džabe i sirće je slatko“ ako ne mora da se plati.

Na alavost konzumenata potrošačke kulture i računa sadašnja naprednjačka vlast koja će „besplatni ručak“ ubrzo nakon ovog konzumentima svečane večere u hotelu Rudnik naplatiti sigurnim glasom i pozivom za odlazak na spontane naprednjačke mitinge širom Srbije. To što preduzeće koje gazduje hotelom duguje milionske iznose za struju, komunalije i poreze, nikog ne interesuje, niti ih interesuje što autobolima idu iz rupe u rupu i njihove komšije i unuci nemaju posla i svaki dan odlaze iz ovog mesta.

Dok građani opštine Kučeva grcaju u problemima i bore se za preživljavanje, lokalni funkcioneri finansiraju proslave novcem iz budžeta opštine sa ciljem stvaranja profita lokalnom tajkunu, vlasniku hotela Rudnik, ponašajući se totalno neodgovorno i bahato, potcenjujući zdravu pamet građana ove opštine.

Zašto predsednik opštine Kučevo nije platio ručak svim ženama sa cele teritorije opštine već samo odabranim od kojih je većina na državnim jaslama sa debelim mesečnim primanjima, dovoljnim za finansiranje svojih privatnih zabava.

Najbolje bi bilo da građani sami sebe pozovu na ručak u hotelu Rudnik koji se i tako plaća njihovim novcem prikupljenim od raznih taksi i poreza.

(Insajder Mile Sova)

PROČITAJ I

47 Komentari

   1. Možeš ti Novice Janoševiću da pišeš i pod Vučićevim imenom a ne samo pod imenom Siniša Brsan, Sandra ili neko drugi. Godinama se kriješ iza tuđih imena jer tvoje ime ni nemaš, u stvari tvoje ime se ne vidi od izmeta kojim je pokriveno svih ovih godina uništavanja svega vrednog u ovoj opštini. Očigledno je Siniša Brsan tvoja noćna mora, plašiš ga se jer jedino on i njegovi saradnici mogu da te vrate kod svinja odakle si došao. Janoševiću, ta navika i druženje sa svinjama te i danas drži, zadržao si njihovo ponašanje, manire, izgled i halapljivost. U svakom slučaju svinje su bolje i humanije od tebe. Da li misliš Janoševiću da te se neko plaši i da će ustuknuti pred tvojim bolesnim komentarima, kojima pokazuješ kolika si velika “svinja’ i da nemaš časti, obraza, morala ni sramote. Džabe sve ovo radiš, svi u ovoj opštini znaju da ti stojiš iza svih tekstova i komentara, blateći vlast, opziciju a ponekad i samog sebe kako bi pridavao sebi na važnosti jer te u medijima nema više. Novice Janoševiću, mogao si daleko da doguraš, međutim bezobrazluk, halapljivost, nepismenoća, zavist i ljubomora, su te toliko srozali da će te uskoro narod po Kučevu “cajperisati”. Bolje nisi ni zaslužio!!!

  1. Zašto lažete da ja danas pratim ko gde slavi 8 mart? Danas je Miljković zadužen da šeta ceo dan i da prati ljude.

 1. Ne bih išao u tom hotelu na ručak pa makar još i da mi plate. Nema veće zlobe i pakosti od uživanja na tuđim leđima i tuđem znoju. Gospodo, narod vas kune. Ako ste čisti ne sekirajte se ništa, a ako ste se ogrešili (u šta ne sumnjamo ni najmanje) očekujte zaslužnu kaznu.

  1. Siniša ne piše se u tom hotelu već u taj hotel. Sad ti je jasno zašto živim sa Gagijem. Kad sam ti kupila diplomu obećao si da ćeš naučiti pravopis, al’ debil je debil.

 2. U Kučevu je opštinska kriminalna vlast “uspela”da podeli na žene iz”sela” i žene iz “grada”.Ivan hotelski ateista po direktivi njegovog gazde Perišića platiće našim novcem osmomartovske napumpane fakture i racune koje ce mu Perišić ispostaviti.Po informacijama do kojih sam došao iz odeljenja za budzet i finansije opštine faktura je od strane hotela je ispostavljena opštini i iznosi 2.280.000.dinara.Svim ženama SREĆAN 8.MART bilo da su iz “sela” ili iz “grada”.

 3. Samo se pitam šta li je Ivan hotelski kupio našim novcem njegovim švalerkama a svakim danom ima ih sve više i više.

 4. Bruka i sramota za predsednika opstine Kucevo. U ovoj krizi on se bahati novcem gradjana. Kako da ova opstina naoreduje sa ovakvima. Srecan 8. mart

     1. Novice Gargamel je tvoj kadar ti si ga terao kod moje žene da spava sa nju kad sam ja u Duboku. Sramota.

 5. Ne treba se čuditi zbog odluke Ivana hotelskog da ce proslava u hotelu biti placena novcem poreskih obveznika,gradjana opstine Kučeva jer tata Perišić ne dozvoljava da se ni jedna proslava ne može održati van hotela.

 6. Пише Новица Јаношевић ове текстове свака му част. Питам се одакле му информације кад више не ради у општини? Мало ме чуди како може да пљује своје дојучерашње другове али свака му је на месту.

 7. Novice sve one pare koje si posteno zaradio radeci da potrosis u cast a one pare sto si opljackao od naroda da potrosis na lekove i sahrane.

 8. Novica nije u Rudniku, vidim slike iz Hajata. Odjavljujen se za danas, ceo dan sam šetao po Kučevu. Koja žena gde slavi 8mart imate u grupi izveštaj

 9. NOVICE VEPRU IMAŠ JAK INTERNET TIM ,TANJU RADODAJKU,KVAZIMODO ŠUŠU,RAŠU KAFU,GARGAMELA😄ONI SU ZADUŽENI DA TE BRANE KRIJUĆI SE IZA LAŽNIH IMENA.

 10. Dušica je odlično radila razne vežbe na strunjači i uvek je glasno ispuštala i vikala AAAAAAAAA.Ja joj kažem sestro položila si za motor idemo dalje da položiš za B😂

 11. Gagi i ja se volimo. Ja nemam više ništa sa onom budalom. Imam svog dečka i ne obraćajte mi se više. Od sad sam članica Sns-a.

  1. Možeš ti Novice Janoševiću da pišeš i pod Vučićevim imenom a ne samo pod imenom Siniša Brsan, Sandra ili neko drugi. Godinama se kriješ iza tuđih imena jer tvoje ime ni nemaš, u stvari tvoje ime se ne vidi od izmeta kojim je pokriveno svih ovih godina uništavanja svega vrednog u ovoj opštini. Očigledno je Siniša Brsan tvoja noćna mora, plašiš ga se jer jedino on i njegovi saradnici mogu da te vrate kod svinja odakle si došao. Janoševiću, ta navika i druženje sa svinjama te i danas drži, zadržao si njihovo ponašanje, manire, izgled i halapljivost. U svakom slučaju svinje su bolje i humanije od tebe. Da li misliš Janoševiću da te se neko plaši i da će ustuknuti pred tvojim bolesnim komentarima, kojima pokazuješ kolika si velika “svinja’ i da nemaš časti, obraza, morala ni sramote. Džabe sve ovo radiš, svi u ovoj opštini znaju da ti stojiš iza svih tekstova i komentara, blateći vlast, opziciju a ponekad i samog sebe kako bi pridavao sebi na važnosti jer te u medijima nema više. Novice Janoševiću, mogao si daleko da doguraš, međutim bezobrazluk, halapljivost, nepismenoća, zavist i ljubomora, su te toliko srozali da će te uskoro narod po Kučevu “cajperisati”. Bolje nisi ni zaslužio!!!

 12. Ich schließe daraus, dass der ehemalige Funktionär Novicas Janosevich sehr aufgebracht ist. Die Psychologie sagt, dass ein Mensch andere Menschen am meisten beleidigt und herabsetzt, wenn er machtlos ist. Genau das tut Novicas Janosevich, der größte Schuldige der kriminellen Macht in der Gemeinde Kucevo

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker