DESETOGODIŠNJI JUBILEJ: Predsednik Gradske opštine Kostolac čestitao sugrađanima praznik

Serdžo Krstanoski, predsednik Gradske opštine Kostolac čestitao je sugrađanima praznik, Gradske opštine, 29. januar.

Serdžo Krstanoski, predsednik Gradske opštine Kostolac

„Poštovani građani, najsrdačnije vam čestitam praznik naše Gradske opštine, 29. januar – Dan Gradske opštine Kostolac i značajan jubilej koji ove godine proslavljamo. Uveren sam da je kostolačka opština danas bolje mesto za život nego pre jedne decenije kada je osnovana i da će biti još uspešnija, jer ćemo uložiti mnogo više truda i predanog rada na jačanju prosperiteta i napretka, kako Kostolca, tako i okolnih seoskih naselja.

Dragi sugrađani, još jednom vam čestitam Dan Gradske opštine Kostolac i desetogodišnji jubilej postojanja naše opštine i pozivam vas da u sredu 29. januara u kostolačkoj sportskoj hali sa početkom u 20:00 časova zajedno proslavimo praznik uživajući u najvećim hitovima Dženana Lončarevića”, poručio je predsednik Gradske opštine Kostolac, Serdžo Krstanoski.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker