SRAMOTA U PETROVCU NA MLAVI: Pijani funkcioner demolirao ceo kafić, pa popio batine!

U petak na subotu dogodila se tuča u ugostiteljskom objektu “Kolektiv” u Petrovcu na Mlavi, saznaje TPKNEWS.

Ilustracija

Kako saznaje TPKNEWS, u tuči je učestvovao visoki petrovački lokalni funkcioner – zamenik predsednika opštine Goran Ristić-Rile Sajdžija.

Prema informacijama do kojih je naš portal došao, pod uticajem alkohola zamenik predsednika opštine Rile Sajdžija je od 00:00 sati do 00:30 obilazio stolove i tražio od prisutnih gostiju da mu plate piće, a nakon što oni na to nisu pristali, razbacao je stolice i stolove i razbio nekoliko čaša i flaša.

Njemu je nakon toga prišao jedan od gostiju u nameri da ga smiri, međutim, Ristić ga je odgurnuo od sebe, nakon čega je došlo do verbalnog sukoba, a zatim i do tuče, da bi na kraju pijanog Ristića izbacili van iz ugostiteljskog objekta.

Prema našim saznanjima, ovaj događaj niko nije prijavio policiji, jer kako nam je rečeno, pijani funkcioner je uputio niz pretnji vlasniku ugostiteljskog objekta rečima: “Znate li vi ko sam ja, zatvoriću ti ovu rupu bude li neko pozvao policiju” i drugim pretećim rečima.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker