UHAPŠEN TRGOVAC DROGOM: Požarevljanin skrivao 68 grama marihuane

Požarevačka policija, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsila je Nikolu B. (23) iz Požarevca, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i puštanje u promet opojnih droga.

Njemu je policija odredila zadržavanje do 48 sati, posle čega će biti priveden Višem javnom tužilaštvu.

Pretresom kuće osumnjičenog, policija je pronašla 58 grama marihuane, a pretresom šupe još 10 grama ove droge. U torbi osumnjičenog nađeni su vagica za precizno merenje i kesice spremne za pakovanje droge.

Pošto će osumnjičeni biti saslušan u Višem javnom tužilaštvu, ono će odlučiti da li će se protiv njega pokrenuti istraga i da li će mu se odrediti pritvor, kako ne bi uticao na svedoke ili ponovio krivično delo za koje se tereti.

TPKNEWS/M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker