Оborio ženu na pešačkom prelazu u centru Požarevca

U centru Požarevca u ponedeljak, oko 12 sati, putnički auto oborio je ženu na pešačkom prelazu, zbog čega je ona kolima Hitne pomoći ubrzo prebačena u gradsku Opštu bolnicu.

Mesto udesa u Šumadijskoj ulici

Do ove nesreće došlo je u Šumadijskoj ulici, kod zelene pijace, u trenutku kad je žena pokušavala da pređe pešački prelaz. – Video sam kako se žena dvoumi da li da pređe ili ne. Ona je prvo pošla napred, pa nazad, pa onda opet napred i tad je vozač udario u nju i oborio je na asfalt – rekao nam je jedan od pijačnih prodavaca.

Od siline udara auta, francuskih registarskih tablica, žena je pala i glavom udarila o beton. Ona je ubrzo preneta u bolnicu, a vozač je ostao na licu mesta kako bi dao izjavu policajcima koji su vršili uviđaj.

TPKNEWS/M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker