VELIKA MOBILIZACIJA: Danas svi u pet do 12.00 na Vučićevu konferenciju za novinare ispred Predsedništva u Beogradu

Organizatori protesta “Jedan od pet miliona” pozivaju sve građane Srbije da danas u 5 minuta do 12.00 časova budu ispred zgrade Predsedništva Srbije na konferenciju za novinare predsednika Srbije Aleksandra Vučića, zakazanu za podne.

Jedan od lidera Saveza za Srbiju Boško Obradović je najavio da organizatori protesta „1 od 5 miliona“ moraju sutra gostovati u Dnevniku dva na RTS-u ili će ponovo na tom mestu biti građani ali puno više njih nego sinoć.

On je rekao i da više nije cilj ostavka direktora RTS Dragana Bujoševića, koji je, kako je rekao, novinarski mrtav, nego Vučića.

Podsetimo, pripadnici Žandarmerije izbacili su noćas iz zgrade Radio televizije Srbije sve učesnike protesta „1 od 5 miliona“ koje su nešto pre 20 sati na ulaz iz Aberdareve ulice unutra pustili radnici obezbeđenja RTS.

Prema informacijama do kojih smo došli, građani u celoj Srbiji su počeli da se organizuju za dolazak na današnje demonstracije u Beogradu i spremaju se za moguće sukobe sa policijom.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close