POŽAREVAC: Asfaltiranje svih započetih ulica do kraja godine (VIDEO)

U Požarevcu, uveliko traju radovi na kompletnoj rekonstrukciji ulica Knez Milošev venac i Šumadijska, i radovi bi trebali da budu gotovi do kraja ove godine.

screenshot-214

Radovi su počeli i u Novosadskoj ulici u Požarevcu, ali zbog problema sa plitko ukopanim cevima JP “Toplifikacija” 90-ih godina kada je postavljena instalacija za daljinsko grejanje, čekalo se na otklanjanju ovog problema, koji je uspešno rešen postavljanjem cevi na određenu kotu.

U toku je i asfaltiranje ulica: Bate Bulića, Voje Vujovića, dok asfaltiranje ulice Viktora Igoa se uskoro očekuje.

Otovrena je i javna nabavka za još šest ulica u selima: Ćirikovac, Poljana, Živica, Bubušinac, Beranje i Batovac, dok će se u Požarevcu raditi Tršćanska ulica, u Kostolcu biće asfaltirana Dositejeva ulica.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker