PAO DILER U ŽAGUBICI: Policija pronašla 19 paketića marihuane koje je sakrio u šahtu

Policija u Žagubici, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Požarevcu, podneće krivičnu prijavu protiv devetnaestogodišnjeg mladića, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavlјanje u promet opojnih droga.

Foto: MUP

On se sumnjiči da je 19 paketića marihuane skrivao u šahtu na mestu „Vašarište“ u Žagubici, gde ih je policija i pronašla.

– Sumnja se da je manju količinu marihuane prethodno prodao dvadesetogodišnjaku, kod kog je policija drogu pronašla, pa će protiv njega po nalogu nadležnog tužilaštva biti podneta krivična prijava, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga, saopštila je policija.

PROČITAJ I

2 Komentari

  1. Napušite se kurca i meni i njemu, obarate klinca za 19 paketa vutre kako vas nije sramota. Mora marica da se opravda jbg, acabacab

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker