Policija identifikovala nastradalog pešaka u Salakovcu kod Malog Crnića

U četvrtak ujutru u Salakovcu kod Malog Crnića, poginuo je pešak Ž. P. (1941) iz Crljenca, kada je na njega naletelo putničko vozilo “golf 4” austrijskih registracija.

Ilustracija

Do nesreće je došlo 40 minuta nakon ponoći, na magistralnom putu Požarevac-Kučevo, na izlasku iz Salakovca, kada je vozač golfa, Srećko. K. (43) iz Kobilja, prednjom desnom stranom udario u pešaka.

Na lice mesta ubrzo je stiglo vozilo Hitne pomoći Doma zdravlja Malo Crniće i prevezlo povređenog u požarevačku bolnicu. Međutim, tamo je utvrđeno da je on već preminuo, pa je njegovo telo prebačeno na odeljenje patologije, zbog obdukcije.

Vozaču “golfa” urađen je alko test, kojim je utvrđeno da on nije bio pod dejstvom alkohola. Protiv njega je, u redovnom postupku, bez određenja pritvora, podneta krivična prijava zbog sumnje da je izvršio teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

TPKNEWS/M.L

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker