PODNEO REKLAMACIJU: Vlasnik “Sreja Pro Car” iz Petrovca na Mlavi, napao kupca bejzbol palicom

Navodno je Nenad Srejić-Sreja iz Šetonja napao bejzbol palicom jednu od svojih mušterija jer je hteo da podnese reklamaciju za automobil koji je kupio.

Foto: Društvene mreže

Nakon našeg pisanja da je poznati biznismen iz Šetonja, kod Petrovca na Mlavi, Nenad Srejić-Sreja priveden od strane pripadnika MUP-a, odeljenja za borbu protiv korupcije UKP, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Požarevcu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršilo krivično delo pronevera u obavljanju delatnosti, našoj redakciji obratila se jedna od njegovih mušterija iz okoline Svilajnca koja tvrdi da je napadnuta od strane Nenada Srejića kada je pokušala da podnese reklamaciju za automobil koji je kupio.

Kako navodi naš sagovornik, nezadovoljan autom koji je kupio od Nenada pokušao je da podnese reklamaciju, ali je Srejić zbog toga burno odreagovao i nasrnuo na njega bejzbol palicom.

– Na svu sreću prošao sam bez povreda, jer iako je ispred mene vitlao onom bejzbol palicom, na kraju me u jednom trenutku samo odgurnuo. Bio sam se baš uplašio, a i nakon svih upućenih uvreda osećao sam se i poniženo. Posle toga slučajno saznajem da nisam bio jedina žrtva. Bilo je dosta njih koji su prošli kao ja. Svako ko je zahtevao da prvo pre kupovine proveri kilometražu na vozilu, bio je udaljen od strane Srejića i njegovih radnika i izvređan – kaže naš sagovornik.

Da podsetimo, kako su naveli iz MUP-a, osumnjičeni Nenad Srejić je, u svojstvu odgovornog lica u privrednom društvu “Sreja Pro Car” iz Petrovca na Mlavi, vršio uvoz polovnih automobila, koje je zatim promotovao fizičkim licima za gotov novac, pri čemu navedeni promet nije evidentirao u poslovnim knjigama, a gotovinu od prodaje nije uplaćivao na račun privrednog društva, već je zadržao za sopstvene potrebe.

Na ovaj način i neuplaćivanjem naknade za proizvode koji posle upotrebe postaju posebni tokovi otpada – oštećen je budžet Republike Srbije.

(Tpknews.com/I.M.S.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker