PODIGNUTA OPTUŽNICA PROTIV STOLIĆA: Bivšeg inspektora SBPOK i agenta BIA terete za pomaganje u iznudi

Više javno tužilaštvo u Požarevcu podiglo je optužnicu protiv Slađana Konstantinovića, brata zemunca Ninoslava Konstantinovića, za iznudu u pokušaju, dok se inspektor SBPOK Božidar Stolić i agent BIA Mlađan Klikovac koji su uhapšeni zajedno sa njim terete za pomaganje u iznudi u pokušaju.

Foto: Screenshot

Podsetimo, Konstantinović, Stolić i Mlađan Klikovac uhapšeni su krajem septembra zbog sumnje da su pokušali da iznude restoran sa prenoćištem „Gornjak“, pored istoimenog manastira. Prema nezvaničnim informacijama, svoj trojici je ukinut pritvor u kome su bili od hapšenja.

– Više nije postojalo uznemirenje javnosti, te je sud ukinuo pritvor svoj trojici. Optužnica se trenutno nalazi na proveri u Višem sudu u Požarevcu – rekao je izvor.

Podsetimo, sva trojica su tokom boravka u pritvoru započela štrajk glađu. Božidar Stolić hapšen je i ranije tokom godine zbog povezanosti sa klanom Veljka Belivuka i Marka Miljkovića.

(Tpknews.com/Kurir)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker