NESTALO ČETVORO DECE U AUSTRIJI: Gubi im se svaki trag od srede uveče!

Četvoro dece nestalo je u sredu uveče u Forarlbergu iz internata u Bregencu.

Radi se o tri dečaka i jednoj devojčici uzrasta od 11 do 13 godina. Deca su poslednji put viđenja oko 20 sati, a od tada im se gubi svaki trag. Nestali su Selina Stokhamer (13), Fati Mozer (13) i braća Jakob (11) i Noa (12) Šteferle.

Foto: Policija foralberga

Selina je visoko oko 154 santimetra, ima dugu plavu kosu, i na sebi ima skijašku belo-ružičastu jaknu.Jakob je plavokos i visine 152 santimetra, nosi srnu majcu sa belim natpisom, crne pantalone sa crvenim umecima i tamne patike.

Noa je visok oko155 santimetara, ima plavu kosu, vojničku jaknu, tamnoplave farmerke, i naočare.Fati je visok 155 santimetara ima tamno plavu kosu, na sebi ima crni džemper,trenerku i jaknu, anosi crno-plave naočare.

Policija je objavila i fotografije nestale dece sa molbom da se jave svi koji imaju neku informaciju i da pomognu u pronalaženju ove nestale četvorke.

(TPKNEWS/Heute.at)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker