PIJAN KO LETVA: Kostolčanin naduvao 2 promila alkohola u krvi!

Na području Policijske uprave Braničevskog okruga, tokom predhodne nedelje, dogodilo se ukupno 12 saobraćajnih nezgoda. U ovim saobraćajnim nezgodama 6 osoba su lakše povređene.

Saobraćajne nezgode dogodile su se zbog neprilagođene brzine stanju puta i uslovima saobraćaja i nedržanja potrebnog odstojanja između vozila.

Prethodne nedelje, policija je tokom praznika, isključila iz saobraćaja pet vozača zbog teške alkoholisanosti a najviše je izmereno kod vozača Z.P. iz Kostolca, kod kojeg je izmereno više od dva promila alkohola u krvi. policija je ovim vozačima putničkih motornih vozila odredila zadržavanje zbog teške alkoholisanosti.

Tokom predhodne nedelje saobraćajna policija podnela je 32 prekršajne prijave. Najviše prijava podneto je zbog neprilagođene brzine, 8 automobila odneo je “pauk” i doneta su 12 Rešenja o uklanjanju vozila.

Novčane kazne izrečene su za 146 vozača uglavnom zbog neprilagođene brzine.

TPKNEWS/PU Požarevac

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker