UPRAVA CARINA: Obustavljena isporuka poštanskih pošiljaka zbog štrajka poštanskih radnika

Uprava carina je saopštila da je zbog delimične obustave rada poštanskih službenika, obustavljena i isporuka poštanskih pošiljaka.

Foto: Uprava carine

Preduslov za efikasnu dopremu pošiljaka je usklađen rad poštanske i carinske službe, a u novonastalim okolnostima onemogućena je njihova doprema radi carinske kontrole, kao i dalja distribucija već ocarinjenih pošiljaka, saopštila je Uprava carina.

Uobičajno je da se priliv pošiljaka pred novogodišnje i božićne praznike osetno povećava, što u sezoni praznika predstavlja dodatni izazov i za poštanske, i za carinske službenike.

Na carinsko-poštanskim ispostavama vrši se pregled ranije dopremljenih pošiljaka, ali bi primaoci trebalo da budu svesni da pomenuta situacija može da prouzrokuje kašnjenja u njihovom pristizanju, zaključeno je u saopštenju.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker