Novogodišnji vašar na gradskom trgu u Petrovcu na Mlavi (VIDEO)

U susret novogodišnjim i božićnim praznicima Turistička organizacija i ove godine organizovala je tradicionalni Novogodišnji sajam na platou – trgu Bate Bulića u Petrovcu na Mlavi. Sajam se održava od srede 21. decembra 2016. godine do subote 7. januara 2017.godine.

Na sajmu učestvuje 25 udruženja i proizvođača etno hrane, meda, rakije, vina, kao i predmeta domaće radinosti, koji će svoje proizvode ponuditi kupcima po što povoljnijim cenama. Vidno mesto na sajmu imaće i Specijalne ustanove iz Stamnice i Velikog Popovca kao i deca iz vrtića „Galeb“.

Kako se radi o terminu novogodišnjih i božićnih praznika očekuje se dobra poseta sajmu, imajući u vidu da će i značajan broj sugrađana koji su na radu u inostranstvu u vreme praznika biti kod svojih kuća.

Održavanje sajma omogućila je lokalna samouprava koja je Turističkoj organizaciji ustupila javnu površinu bez naknade.

TPKNEWS/M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker