UŽIVO: Crvena zvezda – CSKA (LIVE STREAMING)

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv moskovskog CSKA u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope.

Zvezda na “Marakani” dočekuju moskovski CSKA u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope. Trener crveno-belih Vladan Milojević najavio je da će njegovi momci napasti ruski tim od samog starta meča.

– Dobro smo ih analizirali, kao i oni nas. Imaju svoj stil igre, opasni su na prekidima, u kontranapadima.Među 32 ekipe smo došli apsolutno zasluženo. Igramo protiv velikana i na nama je da izađemo i odigramo što bolje. Igra se 180 minuta, u fudbalu je sve moguće. Mislim da sam i dosad pokazao da nisam trener koji kalkuliše. Napad je uvek bio najbolja odbrana! Ako krenete drugačije da razmišljate, to može da bude pogrešno, kaže šef struke Crvene zvezde Vladan Milojević.

CSKA je težak protivnik crveno-belima, ali glavna bojazan svih u Zvezdi bila je da će zbog navijačkih transparenata podrške generalu Ratku Mladiću ekipa ovu utakmicu igrati pred praznim tribinama. Međutim, UEFA je pomilovala Beograđane, tako da su tribine našeg najvećeg stadiona krcate.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker