Novi toplovodi u Kostolcu

Bazenska ulica u naselju Kanal još jedna je u nizu lokacija na teritoriji Gradske opštine Kostolac gde je u potpunosti realizovan projekat na širenju toplifikacione mreže.

Gradnja toplovoda u Kostolcu

Radovi su završeni u predviđenom roku i na toplovod je priključeno 22 domaćinstva, a izvođač radova je bilo preduzeće „Sinergy Tech“ iz Beograda. 

Kostolačka opština je iz budžeta izdvojila sredstva u iznosu od 12 miliona dinara za trasu toplovodne mreže u dužini od 500 metara. Krajem prošle godine Gradska opština Kostolac napravila je strategiju razvoja za tekuću, 2019. godinu, kao i za naredne dve nastupajuće godine.

Strategijom razvoja predviđena je kompletna realizacija radova na širenju toplovodne infrastrukturne mreže, a jedan od projekata jeste i širenje toplovoda na lokaciji „TPC Gradska pijaca“. Radovi na ovoj lokaciji zvanično su završeni 14. novembra. Izvodili su se 60 dana, na trasi dužine 832 metara. Ukupno je izvedeno 55 priključaka, a vrednost investicije iznosi 36 miliona dinara.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker