FUDBAL-LIGA EVROPE: Young Boys – Partizan pratite direktan prenos utakmice u 19:00 sati, na našem portalu! (VIDEO UŽIVO)

Fudbaleri Partizana startuju u Ligi Evrope u 19:00 sati, utakmicom protiv vicešampiona Švajcarske, ekipe Young Boys.

Na gostovanju u Bernu trener crno-belih Miroslav Đukić neće moći da računa na dvojicu veznih igrača Kosovića i Sumu zbog povreda. Ali to neće mnogo uticati na napadačku taktiku crno belih, jer će u timu biti dva najveća pojačanja iskusni Tošić i mladi napadač Ožegović.

Njih dvojica i Tavamba imaće zadatak da napadaju gol protivnika, a taktika će biti ista kao na gostovanju protiv Videotona, kada je Partizan pobedio sa 4:0. Odbranu će predvoditi Vladimir Stojković, koji još uvek nije primio ni jedan gol od kada se iz Notingema vratio u Partizan.

Utakmica se igra u Bernu na stadionu Švajcarska.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker