JOŠ UVEK NE ZNAJU ŠTA SE SPREMA: Štab za ucene, pritisak i pretnju golubačkog raspopa, podbacio!

Golubački raspop je na Vučićev kontramiting “Srbija ga dade” poterao pet autobusa i minibus dobijen od ministarstva za brigu o selu.

Ilustracija

Jedan autobus je visoke turističke klase. Četiri autobusa su obični lokalci. Ukupno samo 180 sedišta+20 opštinskih pacova u minibusu od kvote koja je bila 300 ljudi ili šest autobusa.

Putnici na ovaj totalno fijasko skup su lica koja primaju plate iz opštinskog budžeta ili članovi porodica čiji neko od članova radi na budžetu.

U danima pre zakazanog fijasko kontramitinga, u golubačkoj opštini je bio opšti panični lov na ljude, a glavne uloge lovaca na glave su bili Marko Stojaković zamenik predsednika opštine, koji je bio zadužen za zaposlene u opštinskoj upravi, i ustanovama u njenoj nadležnosti (biblioteka, turistička, dečiji vrtić, crveni krst, sportski savez).

Zatim Miša Pura da izvrši prisilu u komunalnom preduzeću u Golupcu, dok je Saša Đorđević-Rođa sprovodio teror u osnovnoj školi u Golupcu i Dragan Furunović koji je mobilisao radnike iz Osnovne škole u Braničevu.

Što bi se reklo – dobro selektovan štab za ucene, pritisak i pretnju ovoga puta je podbacio, i to sve pod raspopovim koordiniranjem.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Sve je to išlo skoca i konopca. Normalni ljudi idu na posao a idioti da kliču ludaku. I šta bi. Propade im toliko najavljeni najmasovniji skup u istoriji Srbije. Shebo ih lično Gospod Bog sa kišom koju je poslao.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker