HAOS U VELIKOM GRADIŠTU: Kada padne kiša, Gradištanci u Sinđelićevoj ulici imaju besplatan bazen! (FOTO/VIDEO)

Usled obilnog pljuska koji je juče zahvatio čitavo Veliko Gradište, najkritičnija situacija je bila u Sinđelićevoj ulici koja je kompletno nestala pod vodom.

Foto: Facebook

Bespomoćni sugrađani su samo mogli da posmatraju potop u ulici, ili da iskoriste priliku da se posle sparnih i toplih dana malo rashlade u neočekivanom besplatnom bazenu koji su dobili, pod uslovom da se neko ne doseti da im naplati i taj luksuz.

Foto: Facebook

Sugrađani koji žive u blizni kažu da u tom delu grada ima dve ulice Sinđelićeve, jedna je asfaltirana pre par godina dok u drugoj ulici samo dosipaju šljunak, koja ujedno nema ni kanalizaciju kako bi bar ublažilo ogromne potoke vode koji se slivaju u nju.

Kako su nam rekli ljudi koji žive u toj ulici, godinama već traže i pišu molbe da im se sredi ulica, da ne bi svaki put kada padne kiša morali da izlaze iz svojih kuća u blato i vodu do kolena. Međutim, do sada još niko nije uslišio njihove molbe.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker