ZVERSKI LIKVIDIRAO LELU, PA PRESUDIO SEBI: Sutra sahrana surovog ubice na seoskom groblju u Brežanu!

Nikola Lazarević (45) iz Požarevca koji je 15. maja zverski ubio emotivnu partnerku Lelu Stojadinović (55) u stanu njene majke na Novom Beogradu, a zatim sebi prerezao grkljan biće sahranjen sutra na groblju u Brežanu kod Požarevca.

Foto: Printscreen/Društvene mreže

Stravična zločin odigrao se 15. maja oko 17 sati u višespratnici u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu, kada je Nikola Lazarević prvo brutalno pesnicama tukao Lelu, sa kojom je bio u emotivnoj vezi, a onda je izmasakrirao nožem, da bi istim sečivom presudio i sebi prerezavši grkljan.

Inače, surovi ubica je poznat u Požarevcu i okolini jer je držao autolimarsku radnju i šlep službu, dok je nesrećna Lela radila u Gradskoj upravi u Požarevcu. Njih dvoje, iako je Nikola oženjen, su bili u vezi, koju je Lela u više navrata pokušala da prekine, ali bezuspešno.

U vreme zločina Lela je bila u stanu svoje majke, na Novom Beogradu, dok je ona u banji. Ostaje nepoznato da li je na ovaj način pokušala da se sa sinom (23) skloni od Lazarevića, ili je nešto drugo bilo u pitanju.

Foto: Privatna arhiva

Lela Stojadinović sahranjena je prošle subote 18. maja na starom požarevačkom groblju u krugu porodice, rođaka i prijatelja koji su bili očajni i neutešni nakon saznanja da je emotivni partner sa kojim je bila u vezi neko vreme krvnički ubio. Prema rečima njenih prijatelja, Lela je pokušavala da pobegne od nasilnika, ali nažalost nije uspela, svaki put bi je našao. Navodno, vraćala mu se svaki put kad bi joj pretio da će joj ubiti sina, jer je bila svesna da će to i uraditi.

Osam dana kasnije biće sahranjen i ubica na seoskom groblju u Brežanu kod Požarevca, a ovu informaciju je svojom objavom na Fejsbuku potvrdila i njegova supruga.

– Moj Nine, kucnuo je i taj čas. Sahrana će se obaviti u nedelju 26. maja u 13 sati na Novom groblju u Brežanu – napisala je Nikolina supruga na svom Fejsbuku, dok je ispod okačila njegovu fotogrfiju na motoru.

(Tpknews.com/I.M.S.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker