TERAO JE DA SE ODREKNE SINA: Ovo je Nikola iz Požarevca koji je ubio ljubavnicu u Beogradu, pa izvršio samoubistvo

Nikola Lazarević (45) iz Požarevca koji je u sredu oko 17 sati nožem nasmrt izbo Lelu Stojadinović (55) na Novom Beogradu, pa izvršio samoubistvo, svojim bezumnim činom zaprepastio je sve koji ga poznaju.

Foto: Printscreen/Društvene mreže

– E, moj druže i prijatelju, nije trebalo ovako. Počivaj u miru – napisao je jedan Nikolin prijatelj na Fejsbuku, opraštajući se od njega. Oni koji su ga poznavali kažu da je Nikola za njih bio korektan čovek, oženjen i imućan.

– On živi u Požarevcu sa suprugom i porodicom. Imao je autolimarsku radnju i šlep službu. Posao mu je dobro išao, lepo je zarađivao, tako da je porodica bila materijano obezbeđenja. Njegova supruga je takođe fina žena, a šta se s njim desilo verujte da ne znamo. Čuli smo da je ubio neku ženu u Beogradu, pa sebe, a ko je njemu ta žena mi ne znamo. Pročitali smo da su bili emotivni partneri, što nam nije jasno, jer Nikola u Požarevcu ima svoju suprugu. Ja sad ne mogu da tvrdim da mu je ubijena bila devojka, nisam ih nikada video zajedno, niti znam ko je ta žena. Čudna situacija – kaže jedan šokirani komšija iz Požarevca.

Od pokojnog Lazarevića na društvenim mrežama se oprostila i njegova supruga. Ona je objavila niz njihovih zajedničkih fotografija, na kojima su zagrljeni, a prijatelji su joj ispod izjavljivali saučešća i ostavljali uplakane emotikone i emotikone slomljenog srca.

Podsetimo, tela muškarca i žene u stanu u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu 15. maja oko 17 sati pronašao je sin (23) ubijene žene. Komšije iz zgrade su ispričale da je Lela došla tu nešto ranije, kako bi pričuvala stan svojoj mami.

Kako su komšije objasnile ubistvo i samoubistvo su se odigrali u stanu Leline majke Branislave, koja nije bila tu.

– Čuo sam da je Bransilava otišla u banju, trebalo je da operiše kuk i tamo da se oporavi. Lela je došla da joj pripazi stan a ovaj monstrum, sa kojim je verovatno bila u vezi je došao za njom. Znam da je Lelin sin unezveren bio kod komšije i rekao da muškarac ima nož i da mu je majka u opasnosti. On je sa njim i njegovim sinom otrčao do stana, ali su vrata bila zaključana. U međuvremenu je stigla policija i oni su provalili vrata. Kada su ušli unutra jedan od policajaca je vikao: “Baci nož! Baci nož!” Tako smo pretpostavili da je taj ubica davao znake života. Hitna je brzo stigla, ali Leli nije bilo spasa. Čuli smo da je strašno izbodena, a ovaj je ležao u njenoj krvi – objasnio je komšija nakon zločina.

Inače, Nikola je iz sela Brežane kraj Požarevca, a Lela je iz Požarevca i radila je u Gradskoj upravi grada Požarevca. Lela Stojadinović je pre nekoliko dana prekinula vezu sa Nikolom Lazarevićem jer je od nje zahtevao da se odrekne svog sina i majke kako bi bili samo njih dvoje zajedno.

Stan u kome se odigrao zločin je zapečaćen, a istraga koju vodi Više javno tužilaštvo u Beogradu će utvrditi okolnosti ovog nesrećnog događaja. Povodom tragičnog događaja, zaštitnik građana Zoran Pašalić pokrenuo je ispitni postupak ocene zakonitosti i pravilnosti Ministarstva unutrašnjih poslova i Gradskog centra za socijalni rad Beograd. Kako prenose mediji, nesrećna žena je nasilnika tri puta dosad prijavila za nasilje i svaki put su mu izricane hitne mere.

– On je nju tukao više puta i ona je odlučila da stavi tačku na vezu sa njim. Međutim, monstrum se nije zaustavljao tu, proganjao je, a na kraju se završilo tragedijom – navodi izvor.

(Tpknews.com/I.M.S./Mediji)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Ne pisite vise gluposti covek je iz Pozarevca. Zasto se odlucio na tako nesto niko ne zna sem njih dvoje nazalost sta god je bio problem ovo nije resenje! Pustite ih bar nek pocivaju u miru! Nek njihove porodice nadju snage da ovo preguraju kako znaju i mogu, a ne da svaki dan citaju razno razne traceve. Nek im je laka zemlja!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker