LIDER SEVERNE KOREJE STIGAO U AMERIKU: Kim Džong Un ponosno prošetao ulicama Njujorka! (VIDEO)

Kao što znamo, između SAD i Severne Koreje odvija se pravi verbalni rat, tako da nije ni čudo da se Kim Džong-un, lider najizolovanije zemlje sveta, u američkoj javnosti posmatra kao neprijatelj broj jedan.

Foto: Screenshot youtube

Imitator Qpark postao je zvezda interneta nakon što je prošetao Njujorkom prerušen u severnokorejskog vođu Kim Džong Una.

Budući da su tenzije između Amerike i Severne Koreje sve veće, reakcije prolaznika nisu izostale.

On je obukao odelo kakvo nosi “veliki vođa”, napravio istu frizuru, stavio iste naočare i zauzeo neobičan stav Kim Džon Una a da bi utisak bio potpun, pratio ga je čovek prerušen u sevrenokorejskog vojnika.

Iako je bilo prolaznika koji su se šokirali njegovom pojavom, bilo je i onih koji nemaju pojma ko je Kim.

Tako obučen ušao je i u Trampovu kulu i pitao okupljene da li su videli američkog predsednika.

“Iskreno, bio sam malo nervozan jer nisam znao kako će ljudi da reaguju. Iznenađen sam pozitivnim reakcijama. Bilo je tu i malo šale i uličnog uznemiravanja, ali mi je eksperiment dao nadu da je moguće prevazići razlike i da možemo da nađemo način da svi živimo zajedno”, rekao je komičar.

TPKNEWS/M.L.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker