SNS BATINAŠ ZELJA “PAO” U BEČU: Kontroverzni požarevački biznismen Krstić u bekstvu?!

Bivši koordinator SNS za Braničevski okrug i poznati Kosovski batinaš Zoran Milojević Zelja, kako nezvanično saznaje dopisnik TPKNEWS-a iz Beča, uhapšen je 25. marta u Beču, a kod njega je pronađeno četiri kilograma heroina.

Zelja i Krstić/Foto: LPD Wien/Privatna arhiva

Kako prenose austrijski portali, nakon opsežne akcije praćenja osumnjičenog dilera droge, službenici odeljenja bečke kriminalističke policije, najpre su u 7-mom bečkom okrugu na području Urban-Loritz-Platz, uhapsili tridesetogodišnjeg državljanina Srbije, kod koga su nakon pretresa pronašli i zaplenili 0,45 grama kokaina, a kod dvojice navodnih kupaca (35 i 42) 2 grama heroina i 0,5 grama kokaina.

Istog dana, prenose austrijski portali, policija je prilikom ispitivanja uhapšenog tridesetogodišnjeg državljanina Srbije, došla do saznanja da je drogu nabavlajo od glavnog dobavljača u jednom stanu u 15-tom bečkom okrugu koju je kasnije preprodavao na ulici.

Bečka kriminalistička policija je odmah nakon ovog saznanja, uletela u stan i obavila pretres stana u kom je inače boravio 60-godišnji državljanin Srbije koga su odmah uhapsili jer je u stanu pronađeno 3.728,6 grama heroina, 126.4 grama kokaina, keš u iznosu od 4.630 evra, digitalna vaga za precizno merenje kokaina/heroina, više falsifikovanih pečata, knjiga evidencije o kupovini i prodaji droge i falsifikovane slovačke putne isprave.

Kako nezvanično saznaje dopisnik TPKNEWS-a iz Beča, uhapšeni 60-godišnji državljanin Srbije je niko drugi nego bivši koordinator SNS za Braničevski okrug i poznati Kosovski batinaš Zoran Milojević Zelja, koji je nakon što je proklizao i nokautirao sestru ministra odbrane Nebojše Stefanovića, zbrisao iz Srbije.

Falsifikovani pečati/Foto: LPD Wien

Kako nezvanično saznajemo, on je prvo pobegao u Sloveniju, pa iz Slovenije se preselio u Beč, odakle je stupio u kontakt sa svojim starim prijateljem kontroverznim biznismenom iz Požarevca Draganom Krstićem Krletom, koji mu je bio, kako se sumnja, glavni dostavljač droge iz Srbije, a koji se, kako nezvanično saznajemo, nakon saznanja da je Zelja uhapšen, nalazi u bekstvu.

(Dopisnik iz Beča)

Jedan komentar

  1. Gle čuda, sa kosova (isto i iz bosne), zato smo dotakli dno, a jadni narod kao ,,glasa,, nema kraja raspada srbistana.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker