KRETAO SE KONTRA SMEROM, PA SE ZAKUCAO U KAMION: U saobraćajki kod Požarevca poginuo pomoćnik ministra za rad

U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila noćas oko 1:30 posle ponoći u mestu Ljubičevo kod Požarevca učestvovali su automobil marke „pežo 508“ i teretno motorno vozilo „MAN“, a dve osobe su nastradale.

Foto: Privatna arhiva

Poginuli su Miloš Kovačević (31), vršilac dužnosti pomoćnika ministra za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, iz Sektora za boračko-invalidsku zaštitu, koji se nalazio u svojstvu putnika u automobilu, kao i vozač autombila D. B. (66). Vozač kamiona S. M. (48) iz Ćuprije nije povređen.

Kako se saznaje, vozač automobila “pežoa 508” kretao se saobraćajnom trakom u kontra smeru, i tom prilikom je došlo do čeonog sudara sa kamionom marke “MAN” koji se kretao od Male Krsne prema Požarevcu.

Od siline udarca automobil je odbačen van kolovoza na ostrvo ispred benzinske stanice, a teretnjak je sleteo u kanal pored puta.

Uviđaj je izvršen od strane tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker