KOKAIN KRIO U ŠANKU I U AUTU: Uhapšen vlasnik kafića “COLLECTIVE” u Petrovcu na Mlavi

Policija u Petrovcu na Mlavi zaplenila je oko 2,5 grama kokaina i zbog toga uhapsila Joksić M. (30) iz Dobrnja.

Foto: Privatna arhiva

Kako saznaje TPKNEWS, petrovačka policija uhapsila je Joksić M. (30) iz sela Dobrnje zbog sumnje da je u svom ugostiteljskom objektu “COLLECTIVE” u samom centru Petrovca na Mlavi držao kokain, policija je takođe pretresla automobil kojim je upravljao osumnjičeni Joksić M. i pronašla u kaseti 1.5 grama kokaina.

Policija je u subotu veče, prilikom kontrole njegovog ugostiteljskog objekta, pronašla kesicu sa manjom količinom kokaina u šanku. Policija sumnja da je osumnjičeni u svom lokalu prodavao drogu gostima te da je pronađenu drogu takođe posedovao u nameri daljnje prodaje.

Osumnjičenom se na teret stavlja krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, zbog čega mu je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

(Tpknews.com)

Jedan komentar

  1. Verovatno je počeo da radi na svoju ruku i šefovi se svete. Bile bi poželjne nezavisne racije u celom regionu ako policija sme da to uradi od SNS kartela

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker