JOŠ JEDAN LEKAR IZGUBIO BITKU SA KORONOM: Preminuo cenjeni požarevački internista dr Vladislav Todorović

Dana 9. januara 2021, nakon borbe koja je trajala više od mesec dana, bitku sa koronom izgubio je cenjeni požarevački internista dr Vladislav Todorović.

Foto: Profimedia

Dr Vladislav Todorović rođen je 26. februara 1961. godine u Požarevcu, gde je završio osnovnu školu, kao i gimnaziju. Nakon toga upisao je Medicinski fakultet u Beogradu na kome je 1988. godine diplomirao.

Specijalizirao je 2000. godine i kao veliki humanista i doktor dosledno je radio u svojoj ordinaciji sve dok se nije razboleo od kovida.

Za sobom je ostavio suprugu i dve ćerke.

(Tpknews.com/Boom93.)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Lekari su suviše dugo izloženi virusima. Nemaju zamenu a i sredstva lične zaštite ne menjaju dovoljno često. Umorni, iscrpljeni laka su meta za virus. Što reče jedna doktorka iz Batajnice: Žrtvovani smo. U Srbiji najveći broj umrlih lekara a nadležni ćute. Političare baš briga, direktori bolnica čuvaju fotelje. Kukaju što lekari odlaze, nema ih dovoljno a dozvoljavaju da lekari umiru. Sramota i grehota!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker