ZVANIČNO: Kučevo najbolja lokalna samouprava Braničevskog okruga

Divno je bilo biti kučevljanin u Kamin sali pored Akva parka na Srebrnom jezeru, prilikom dodele priznanja “Kapetan Miša Anastasijević” za Braničevo i Podunavlje.

Prvi čovek kučevačke opštine Novica Janošević je iz ruku legendarnog umetnika Pere Zubca primio priznanje kao predsednik opštine koja je “najbolja lokalna samouprava Braničevskog okruga”, a Davor Stanojević iz pekare “Noć i dan”, priznanje za Naj porodični biznis – njemu je priznanje i dukat uručio načelnik Braničevskog upravnog okruga Aleksandar Đokić.

Dodeljeno je ukupno dvadesetak priznanja za različite oblasti, i što je možda posebno važno, ovim priznanjem laureati iz opštine Kučevo ulaze u najuži krug kandidata za dodelu priznanja i na nacionalnom nivou!

Nakon svečanosti, koju je ukarsila Beseda o srpskom zadužbinarstvu pesnika Pere Zubca, kao i izvođenje nekoliko pesama Gradskog ženskog hora “Barili” iz Požarevca, predsednik opštine Kučevo je bio izuzetno atraktivna ličnost za sve medijske kuće koje su pratile dodelu priznanja i dao je više izjava za različite elektronske i pisane medije.

Veliku pažnju pobudili su i predstavnici SZTR “Noć i dan”, otac i sin Davor i Nikola Stanojević koji su takođe dali nekoliko intervjua.

(ekucevo.rs)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker