Izmena režima saobraćaja u ulici Kneza Lazara u Velikom Gradištu

Opštinsko veće opštine Veliko Gradište na održanoj 27. sednici donelo je odluku da se ulica Kneza Lazara koristi kao pešačka zona odnosno zona u kojoj je zabranjen saobraćaj motornih vozila u večernjim časovima letnje turističke sezone.

Foto: Srđan Dedić

Zbog turističke sezone, menja se režim saobraćaja u uluci Kneza Lazara u Velikom Gradištu tako što se uvodi “pešačka zona“ odnosno zabrana saobraćaja za motorna vozila u vremenskom periodu od 18.00 do 00.00 časova.

U ulici Kneza Lazara u vremenu od 00.00 do 18.00 časova zadržava se jednosmerni saobraćajni tok vozila od Trga Mladena Miloradovića ka gradskom parku uz dozvolu dužnog parkiranja vozila u smeru kretanja sa obe strane kolovozne trake.

Režim saobraćaja u ostalim ulicama ostaje nepromenjen.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker