Radovi na Parohijskom Domu u Bliznaku

Građevinsku sezonu 2018. godine u opštini Žagubica obeležavaju brojne aktivnosti

Jedna od većih investicija u opštini Žagubica su radovi na parohijskom Domu u naselju Bliznak u porti crkve Svetog Marka, koje je u ponedeljak, 30. maja, obišao zamenik predsednika opštine Žagubica Predrag Ivković.

Izražavajući zadovoljstvo viđenim, Ivković je istakao da nakon završenih postojećih radova sledi i uređenje unutrašnjosti objekta, u koje će jednim delom, takođe investirati opština Žagubica, a sve u interesu kvalitetnijeg života meštana sela i ostalih koji Parohijski Dom koriste.

Prota Blaža Ivković, takođe je istakao da je Parohijski Dom u Bliznaku jedan od najvećih crkvenih domova u opštini i u Braničevskom okrugu, što ga posebno raduje i zahvalio lokalnom rukovodstvu Žagubice i svim donatorima na saradnji i nesebičnoj podršci.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker