STEŽE SE OBRUČ OKO “MONSTRUMA IZ VLASTI”: Isplivalo još svedoka podvođenja maloletnica u Jagodini

Anonimno svedočenje o podvođenju maloletnih devojaka u hotelu u Končarevu, iza kog stoji jagodinski šef Dragan Marković Palma uzdrmalo je celu Srbiju, a nakon konferencije Marinike Tepić koja je prikazala lice “monstruma iz vlasti” pojavili su se i drugi svedoci jezivih žurki.

Screenshot

Prema pisanju portala Nova S, javilo se još nekoliko osoba koje su spremne da govore o tome šta se sve događalo na Palminim bunga-bunga žurkama, ali i dalje se plaše odmazde ukoliko sve javno obelodane.

O podvođenju žena i maloletnih devojčica u Jagodini svedočio je bivši zaposleni u hotelu u Končarevu, video snimak otkrio je kako su političarima I drugim moćnicima podvođene devojke od 15 do 18 godina starosti.

O tome da postoje i drugi dokazi govorio je i Borko Stefanović iz Stranke slobode i pravde.

“Treba da znaju da ima još svedočenja i da znaju da ovo nije sada pitanje da pretresaju to da li je svedok iz ove ili one stranke, jer to je bežanje od odgovornosti. To ne rade ljudi ako su nevini. Ovakve stvari radi samo neko ko panično pokušava da izbegne odgovornost. Ovo je stvar koja mora da se raščisti do kraja“, naveo je on.

“U tom hotelu nakon raznoraznih žurki na kojima su pevale naše istradne zvezde, taksijem iz Beograda, posredstvom raznih likova su dovožene devojčice. Po mom slobodnom uverenju imale su između 15 i 18 godina. Ljudi koji su dolazili sa njim su bili njegovi koalicioni i poslovni partneri. Znalo se da posle takvih žurki te devojčice idu sa njim ili sa njima. Uglavnom je to nakon napijanja tih devojčica. Njegove hostese su nagovarale te devojčice, govorile da im neće biti ništa, da će sve biti u redu. A ja verujem da su to traume za tu decu”, rekao je on.

On je naveo i da su na jednoj od žurki bili predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić, bivši ministar Aleksandar Antić, vlasnik Kopernikusa Srđan Milovanović, kao i vlasnik Knez petrola.

“I onda su devojčice, jedna po jedna ustajale i predstavljale se odakle su došle, šta vole šta ne vole.

To je više ličilo na stočnu pijacu nego na žurku.

Prisustvovali smo i tim zatvorenim žurkama nakon ponoći, kada su dolazili pevači iz Beograda, poput Đanija, njegovog dobrog prijatelja, kada su žene nakon nekog vremena slale kućama, a te devojčice, te njegove hostese koje su inače vlasnice kreditnih kartica na kojima bude i po par desetina hiljada dinara, kojima raspolažu u toku dana, one čekaju spremne da kada žene napuste tu prostoriju, one ulaze, i te žurke traju do jutra.

To su devojke, devojčice, koje su fiktivno prijavljene, fiktivno rade u gradskim preduzećima i državnim preduzećima u Jagodini” ispričao je anonimni svedok.

(Tpknews.com/Nova)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. U Srbiji je svo zlo Balkana, oni sto zive u takvoj zemlji znaci podrzavaju je: koliko ce jos ziveti dok ne oseti svako na svojoj kozi taj banditski noz bolesnoga srpstva!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker