JEZIV PRIZOR U PETROVCU NA MLAVI: Beživotno telo žene pronađeno u stanu

Petrovčanka Đ.M. nađena je danas oko 09:00 časova mrtva u jednom od stanova u pešačkoj zoni u Petrovcu na Mlavi.

Ilustracija

Policija u Petrovcu na Mlavi jutros je zatekla jeziv prizor u jednom stanu. Policiju je nazvao sin preminule žene, koji im je rekao da mu se iz stana niko ne javlja, a pritom i da je stan zaključan i ne može da uđe. Patrola je odmah nakon dojave otišla na lice mesta, i nakon što su razvalili vrata stana, unutra su zatekli mrtvu ženu Đ.M.

Telo preminule žene je poslato na obdukcij, a iz policije ističu da se radi o nesrećnom slučaju, ali se još ne isključuje i neki drugi scenario, sve dok se ne uradi obdukcij, i policija ne završi uviđaj.

(Tpknews.com/PT INFO)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker