HAPŠENJE U ITALIJI: Srbin ukrao džip u Vićenci vredan 100.000 evra!

Stefan M. (39), državljanin Srbije, uhapšen je u Vićenci zbog sumnje da je vozio ukradeni „rendž rover vog“, vredan 100.000 evra.

Policijska patrola je u sredu oko 23.30 zaustavila vozača skupocenog džipa radi redovne kontrole.

– Kada je Stefan M. video da ga policija zaustavlja, nije želeo da stane, već je pokušao da pobegne. Međutim, patrola je pojurila za njim i preprečila mu put. Prilikom provere vozača i vozila utvrđeno je da je „rendž rover“ ukraden – preneli su italijanski mediji.

Kako su preneli lokalni mediji, detaljnom kontrolom je utvrđeno da je džip ukraden iz jedne rentakar agencije u Veroni.

– Kada je policija kontaktirala vlasnika rentakar agencije, koja iznajmljuje isključivo luksuzne automobile, on je bio zatečen. Čovek nije znao da mu je ukraden džip, već je bio ubeđen da se automobil nalazi na parkingu agencije – objasnio je izvor iz istrage medijima.

Interesantno je da je vlasnik rekao policajcima da se ključevi od „rendž rovera“ još uvek nalaze u njegovoj kompaniji.

– Zbog toga se sumnja da je kradljivac automobila uspeo nekako da napravi duplikat ključa, kojim je otključao i pokrenuo vozilo – navode mediji i dodaju da policija veruje da je uhapšeni Srbin nameravao da sa ukradenim kolima pređe u inostranstvo, gde je najverovatnije hteo da preproda skupoceni džip.

TPKNEWS/vicenzatoday.it

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker