HALO, HALO: Opštini Veliko Gradište isključeni fiksni telefoni zbog duga koji nisu platili?!

Telekom je juče isključio fiksne telefone u zgradi opštine Veliko Gradište zbog neplaćenih računa.

Foto: M.V.

Kako nezvanično saznajemo nisu plaćeni računi za oktobar, novembar i decembar a dug iznosi oko milion dinara. Pokušali smo da dobijemo zvaničnu izjavu o tome ali nismo uspeli. Nezvanično smo dobili informaciju da će računi biti plaćeni koliko sutra.

Inače, Opštinska uprava opštine Veliko Gradište je na svom sajtu danas i zavnično pustila saopštenje da nekoliko dana neće raditi fiksni telefoni Opštinske uprave Veliko Gradište, Skupštine opštine i opštinskog pravobranilaštva.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker